Notowania

Ursus i czeski Zetor rozmawiają o współpracy. Podpisały umowę o poufności

Ursus i czeski producent ciągników Zetor Tractors rozpoczęły rozmowy na temat możliwej współpracy międzynarodowej oraz wspólnych działań inwestycyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Polski Ursus i czeski producent ciągników Zetor Tractors rozpoczęły rozmowy na temat możliwej współpracy międzynarodowej oraz wspólnych działań inwestycyjnych.

- Podpisanie powyższej umowy jest początkiem realizacji strategii budowy aliansu producentów ciągników w Europie Środkowo-Wschodniej – czytamy w komunikacie wydanym po spotkaniu.

Firmy zawarły umowę o poufności.

Zetor Tractors działa od 70 lat. W tym czasie firma sprzedała łącznie ponad 1,3 mln ciągników w 136 krajach na świecie – informuje PAP Biznes.

W Polsce od stycznia do sierpnia 2018 roku sprzedano 491 ciągników Zetor, co dało firmie 8,9 proc. udziału w łącznej sprzedaży. W tym samym okresie Ursus sprzedał 259 ciągników, czyli osiągnął 4,67 proc. udziału w rynku.

Ursus tłumaczy się z blisko 20 mln straty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: ursus, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-10-2018

POLAKGdzie sa miliony polskich cignikow Ursus , co ta banda zrobila z polskim gigantem od ubieglego wieku , kto zniszczyl Ursus , kto zniszczyl ,od czego … Czytaj całość

05-10-2018

TakOd stycznia do sierpnia 259 ciągników XD. Tyle kasy rząd wpakował w Ursusa, a nawet w Polsce nie chcą go kupować.

05-10-2018

YjiJaki ursus mowimy o chinskim badziewiu

Rozwiń komentarze (29)