Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
02.07.2005 11:05

W Przemyślu rozpoczynają się Wielkie Manewry Szwejkowskie

W Przemyślu już po raz ósmy spotykają się miłośnicy Dobrego Wojaka Szwejka - bohatera powieści czeskiego pisarza Jaroslava Haszka. Dziś rozpoczynają się Wielkie Manewry Szwejkowskie. W programie mnóstwo atrakcji, między innymi galicyjski turniej piłki plażowej "O kufel Szwejka", spacer śladami Szwejka po Przemyślu oraz drugi Zwiadowczy Rajd Rowerowy.

Podziel się
Dodaj komentarz

W Przemyślu już po raz ósmy spotykają się miłośnicy Dobrego Wojaka Szwejka - bohatera powieści czeskiego pisarza Jaroslava Haszka. Dziś rozpoczynają się Wielkie Manewry Szwejkowskie.

W programie mnóstwo atrakcji, między innymi galicyjski turniej piłki plażowej "O kufel Szwejka", spacer śladami Szwejka po Przemyślu oraz drugi Zwiadowczy Rajd Rowerowy. Zaplanowano też jarmark szwejkowski, na którym można znaleźć szmelc, mydło i powidło, czyli wszystko, co jest niezbędne, aby przeżyć, będzie można także posłuchać muzyki na smykach i grzebieniach trójzębnych. Natomiast późnym popołudniem w Twierdzy Przemyśl rozpocznie się przegląd regimentów szwejkowskich przybyłych z kraju i ze świata.

Wielkie Manewry Szwejkowskie w Przemyślu potrwają do jutra.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz