Notowania

Przejdź na
wiadomości
26.03.2017 07:49

Rosja o amerykańskich sankcjach: utrudni walkę z terroryzmem

Osiem rosyjskich firm znalazło się na ogłoszonej przez Waszyngton liście firm i osób, objętych sankcjami za naruszenie przepisów, dotyczących eksportu do Iranu, Korei Północnej i Syrii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/FOTOLINK/EAST NEWS)

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ oświadczyła, że nałożenie przez Stany Zjednoczone sankcji na rosyjskie firmy utrudni współpracę w walce z terroryzmem.

Osiem rosyjskich firm znalazło się na ogłoszonej przez Waszyngton liście firm i osób, objętych sankcjami za naruszenie przepisów, dotyczących eksportu do Iranu, Korei Północnej i Syrii. Objete sankcjami podmioty miały przekazywać technologie mogące zostać wykorzystane przy produkcji broni masowego rażenia.

Rzeczniczka rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych Maria Zacharowa powiedziała, że nalożenie sankcji na rosyjskie firmy oddala perspektywę współpracy w walce z Państwem Islamskim. Kłóci się też, zdaniem rzeczniczki, z amerykańskimi deklaracjami zdecydowanej walki ze światowym terroryzmem.

Tagi: wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka światowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
26-03-2017

kazimierz56Niemcy sa tyle wystraszeni bo Grecja i inne państwa dużo pożyczyły w UE a Niemcy dodrukowały sporo Euro i w razie rozpadu mogą zbankrutować, a inne … Czytaj całość

26-03-2017

andrzejPrzy tych cenach ropy było by to możliwe, i jej wzrostach co jest prognozowane.0

26-03-2017

Markovik24A Europa musi robić co jej stany każą bo przy rozpadzie UE Niemcy zbankrutują w najdalej 2 lata.

Rozwiń komentarze (22)