Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wojciechowski
24.06.2006 13:52

Wojciechowski zapowiada kontynuację polityki finansów publicznych

Nowy minister finansów Paweł Wojciechowski zapewnił, że będzie kontynuowana ta sama polityka w zakresie finansów publicznych. "Najistotniejsze jest, aby Polska dalej się rozwijała" - powiedział nowy minister finansów.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Nowy minister finansów Paweł Wojciechowski zapewnił, że będzie kontynuowana ta sama polityka w zakresie finansów publicznych. *

"Najistotniejsze jest, aby Polska dalej się rozwijała" - powiedział nowy minister finansów dziennikarzom po otrzymaniu nominacji. "Mam nadzieję, że podołam wyzwaniu" - zaznaczył.

Wojciechowski wierzy w dialog Pytany, czy będzie potrafił "tupnąć nogą" aby ograniczyć "zapędy koalicjantów", odpowiedział, że nie chodzi o "tupanie nogą, ale o dialog".

Premier Kazimierz Marcinkiewicz podkreślał, że Wojciechowski jest przygotowany do objęcia funkcji "z marszu". Zapowiedział także, że jako premier będzie koordynował całą politykę gospodarczą rządu.

Premier pytany, czy nie trzeba było poczekać z dymisją, odpowiedział: "Sytuacja jest dość klarowna. PiS przyjęło zasadę, że w sytuacji, kiedy rozpoczyna się proces lustracyjny dana osoba odchodzi ze stanowiska".

W piątek wobec Gilowskiej Rzecznik Interesu Publicznego wystąpił o lustrację. Ona sama uważa, że padła ofiarą "szantażu lustracyjnego". Jak dodała, nie była agentem SB.

Tagi: wojciechowski, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz