Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Woźniak: Organizacja Euro 2012 jest niezagrożona

0
Podziel się:

Polskie miasta zdążą z przygotowaniami do Euro 2012 - ale konieczne są zmiany w prawie. To konkluzja spotkania ministra gospodarki Piotra Woźniaka oraz posłów sejmowej komisji gospodarki z samorządowcami.

Woźniak: Organizacja Euro 2012 jest niezagrożona
(PAP/ Andrzej Wiktor)

Polskie miasta zdążą z przygotowaniami do Euro 2012 - ale konieczne są zmiany w prawie. To konkluzja spotkania ministra gospodarki Piotra Woźniaka oraz posłów sejmowej komisji gospodarki z samorządowcami, na którym dyskutowano o nowych przepisach dotyczących partnerstwa publiczno-prywatnego*.*

"Ustawa o partnerstwie publiczno - prawnym ma umożliwić sprawne prowadzenie inwestycji związanych przede wszystkim z Euro 2012, ale nie tylko" - wyjaśnił minister Woźniak.

Nowe procedury wykorzystania pieniędzy publicznych i prywatnych mają być maksymalnie uproszczone i tym samym mają być tańsze. "Robimy wszystko, aby zdążyć ze wszystkimi zmianami - Euro 2012 to dobra okazja, aby poprawić prawo" - dodał minister Woźniak.

Minister Woźniak dodał, że pod koniec czerwca projektem nowelizacji ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym zajmie się rząd. "Mam nadzieję, że ustawa wejdzie w życie jak najprędzej" - dodał minister Woźniak.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)