Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wyborcze obiecanki Lecha Kaczyńskiego

0
Podziel się:

Lech Kaczyński zapowiedział, że jeśli wygra wybory to celem jego prezydentury będzie stworzenie szans dla młodego pokolenia. Podczas spotkania ze swoimi młodymi zwolennikami w Warszawie Lech Kaczyński mówił, że młodzi Polacy są najlepiej wykształconym pokoleniem w naszej historii, ale żeby ich życie było życiem spełnionym muszą mieć mieszkanie, pracę i możiwość założenia rodziny.

Realizację tych celów ma umożliwić program Prawa i Sprawiedliwości. Kandydat PiS obiecał, że będzie prezydentem aktywnym, a nie wirtualnym i nie salonowym.

Zdaniem prezydenta Warszawy, mimo czarnej propagandy właśnie stolica jest dowodem na to, że można zmienić Polskę i da się złamać układ korupcyjny. Lech Kaczyński podkreślił, że społeczeństwo będzie miało mozliwość wyboru między tymi, którzy chcą Polski rządzonej przez ludzi uczciwych a tymi, dla których wzorem wiarygodności jest Mieczysław Wachowski.

Ofertę PiS dla młodego pokolenia przypomniał poseł Kazimierz Marcinkiewicz. Jako priorytet wymienił edukację. Obowiązkowa nauka języka angielskiego i informatyki w szkołach podstawowych ma dać potrzebną wiedzę dzieciom i pracę młodym nauczycielom. Program PiS przewiduje także budowę tanich mieszkań, stworzenie nowego systemu stypendialnego, umożliwienie awansu zawodowego młodym naukowcom i zwolenienie ze składek na ZUS dla przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)