Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
stadion narodowy
22.02.2013 08:48

Wycieczki na Stadion Narodowy biją rekordy popularności

Od niedawna po stadionie oprowadzają również znani i lubiani - wybitny znawca futbolu południowoamerykańskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Przemysław Jahr/public domain/Wikipedia)

Wycieczki na Stadion Narodowy biją rekordy popularności. Warszawską arenę miesięcznie zwiedzają już tysiące osób. Ostatnio podwojono liczbę wprowadzanych grup.

Mikołaj Piotrowski z PL 2012+ mówi, że popularność wycieczek rośnie dosłownie w oczach. W programie jest sporo atrakcji. Można rzucić okiem na trybuny, czy stanowiska komentatorów sportowych. Można też przebyć trasę, którą pokonują zawodnicy - począwszy od szatni piłkarzy po boisko.

Od niedawna po stadionie oprowadzają również znani i lubiani - wybitny znawca futbolu południowoamerykańskiego Tomasz Wołek, czy nestor polskiego dziennikarstwa sportowego Stefan Szczepłek.

Nie można przegapić wystawy koszulek piłkarskich z prywatnej kolekcji Stefana Szczepłka. Są tam między innymi koszulki z autografami Leo Messiego, czy Diego Maradony.

Czytaj więcej w Money.pl
Madonna zagra w Polsce. Zobacz, gdzie będzie koncert To najnowocześniejsza technika, w tym olbrzymie ekrany, grupa 22 doskonałych tancerzy i ponad 700 elementów kostiumów.
VIP-y kibicują. Zobacz, kto jeszcze przyjedzie Na mecz we Wrocławiu zjawi się też prezydent Czech Vaclav Klaus.
Wszystko jest gotowe! UEFA zachwycona - _ Miasto jest piękne, ludzie wyglądają wspaniale, wszystko jest gotowe. UEFA jest bardzo usatysfakcjonowana _ - tak o stanie przygotowań do Euro 2012 wypowiedział się sekretarz federacji.
Tagi: stadion narodowy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz