Notowania

portugalia
22.01.2013 06:33

Zderzenie pociągów w Portugalii, kilkanastu rannych

Media mówią o zderzeniu dwóch, a nawet trzech pociągów - co najmniej jednego regionalnego i intercity.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Zderzenie pociągów w Portugalii. Jest wielu rannych, ale ich stan nie zagraża życiu. Do wypadku doszło późnym wieczorem w miejscowości Granja do Ulmeiro w środkowej Portugalii. *

Media mówią o zderzeniu dwóch, a nawet trzech pociągów - co najmniej jednego regionalnego i intercity. Jak dowiedziało się Polskie Radio od Obrony Cywilnej w Coimbrze, poszkodowanych zostało czternaście osób.

Wszyscy ranni trafili do szpitali. Ich życie nie jest zagrożone. Na miejscu wypadku jest 150 strażaków, wiele karetek i helikopter ratowniczy. Przyczyny zderzenia na razie nie są znane.

To kolejny taki wypadek w ostatnich miesiącach w Portugalii. W maju zeszłego roku w podobnym zdarzeniu pod Lizboną niegroźnie rannych zostało ponad 20 osób.

Czytaj więcej w Money.pl
Zima dokucza, duże kłopoty z pociągami Poważne utrudnienia są na odcinkach Sosnowiec-Bukowno i Tarnów-Łańcut, gdzie ruch pociągów zostanie przywrócony po usunięciu lodu.
Wypadek na autostradzie. Nie żyje kierowca Polski kierowca zginął we Francji. Ponad połowa terytorium tego kraju została zaatakowana przez zimę.
Tagi: portugalia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz