Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Żeby zbankrutować wystarczy 30 zł. Traci się jednak wszystko

8
Podziel się:

- Upadłość nie przychodzi łatwo. Ona wiąże się z tym, że tracimy wszystko. Sam wniosek łatwo zgłosić - kosztuje około 30 zł. Ogólny koszt jest wyższy - szacujemy go na 2 tys. zł. Potrzebny jest np. prawnik - mówi Sławomir Grzelczak, wiceprezes BIK.

Żeby zbankrutować wystarczy 30 zł. Traci się jednak wszystko
(money.pl)

- Upadłość nie przychodzi łatwo. Ona wiąże się z tym, że tracimy wszystko. Sam wniosek łatwo zgłosić - kosztuje około 30 zł. Ogólny koszt jest wyższy - szacujemy go na 2 tys. zł - mówi Sławomir Grzelczak, wiceprezes BIK. I wyjaśnia, w jaki sposób zgłosić upadłość konsumencką.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(8)
mik3
4 lata temu
trzeba najpierw sprytnie zrobić coś z pozostałym majątkiem, bo bankster nie zadowoli się np. tylko hipoteką (w normalnym kraju zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest tylko dom/mieszkanie, a nie cały majątek), a potem dopiero rozważać upadłość
Gocha
4 lata temu
Ja muszę zgłosić upadłość konsumencką tylko nie wiem jak zabrać się do tego. Po rozwodzie zostałam z niczym i bez środków do życia. Sama musiałam zmagać się dosłownie ze wszystkim. Teraz moje długi wynoszą w sumie koło 100 tyś i wiem że tego nigdy nie spłacę.
Adam
4 lata temu
Pan Prezes pieprzy głupoty!
ucz sie prawa
4 lata temu
Co za bzdury? koszt to 30 zł tylko.Do upadłosci podchodzi sie bez niczego.Wiec jakie koszty? Jak ktos podchodzi z majatkiem to ostatecznosć.
Goj
4 lata temu
Eksterminacja narodu polskiego trwa