Notowania

wojna w libii
12.05.2011 15:19

Zniszczyli rezydencję Kaddafiego. Są ofiary

Sześć osób zginęło w nalotach NATO na olbrzymi kompleks mieszkalny libijskiego przywódcy w Trypolisie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(tathamoddie/CC/Flickr)

Sześć osób zginęło, a 10 zostało rannych rano w nalotach sił NATO na olbrzymi kompleks mieszkalny libijskiego przywódcy Muammara Kadafiego w Trypolisie - poinformował agencję AFP przedstawiciel libijskiego rządu.

Według libijskiego urzędnika i innego członka reżimu, którzy towarzyszyli zagranicznym dziennikarzom na miejscu zdarzenia, wszystkie ofiary śmiertelne to cywile.

AFP pisze, że nie udało jej się potwierdzić tych informacji w niezależnych źródłach.

ZOBACZ RELACJĘ Z WALK W LIBII (Al Jazeera, ang):

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/56/t139064.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wybuchy;pod;trypolisem;lotnisko;zdobyte,83,0,827475.html) Wybuchy pod Trypolisem. Lotnisko zdobyte Siły powstańcze panują już nad całym lotniskiem w Misracie. Jednocześnie kilka pocisków spadło po południu w pobliżu libijskiej stolicy po intensywnym nalocie powietrznym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t139245.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sikorski;nie;ladowal;przez;grupe;plemienna,64,0,827712.html) Sikorski nie lądował przez grupę plemienną Zagrożeniem, które uniemożliwiło lądowanie za pierwszym razem w Bengazi samolotu z szefem MSZ Radosławem Sikorskim na pokładzie okazała się grupa plemienna związana z Muammarem Kadafim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/t139172.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ambasada;korei;pln;uszkodzona;w;nalocie,56,0,827960.html) Ambasada Korei Płn uszkodzona w nalocie Libijska telewizja państwowa Al-Dżamahirija poinformowała, że ambasada Korei Północnej w Trypolisie została uszkodzona.
Tagi: wojna w libii, trypolis, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz