Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Andrzej Zwoliński
|

Zwoliński: Prezesowi PiS dopalacze nie służą

0
Podziel się

- Obrażają to się panny służące, mawiano w tak zwanych dobrych domach. Jarosławowi Kaczyńskiemu jak przystało na rasowego polskiego polityka najwyraźniej obca jest ta zasada. U nas na politycznych szczytach nie liczą się pojedynki na pomysły i argumenty, ale na gombrowiczowskie miny. Kto kogo upupi ten górą.

Zwoliński: Prezesowi PiS dopalacze nie służą
bEsdVRVN

-_ Obrażają to się panny służące, _mawiano w tak zwanych dobrych domach. Jarosławowi Kaczyńskiemu, jak przystało na rasowego polskiego polityka, najwyraźniej obca jest ta zasada. U nas na politycznych szczytach nie liczą się pojedynki na pomysły i argumenty, ale na gombrowiczowskie miny. Kto kogo upupi ten górą.

Prezes PiS tak mocno obraził się na polityków Platformy, że w wywiadzie dla _ Nesweeka _, zapowiedział _ - Nie podam ręki ani Komorowskiemu, ani Tuskowi. Mam niewielkie zaufanie do intelektu pana Komorowskiego- _ dodał. Wprawdzie stwierdził, że - wbrew zarzutom politycznych przeciwników - nie podważa wyboru Bronisława Komorowskiego na prezydenta. _ - Uznaję jego wybór, bo uznaję reguły demokracji. Wygrał wybory, a nie mam żadnych podstaw by sądzić, że zostały one sfałszowane _. Jednak ręki w żadnym razie mu nie poda.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/5897.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/plaskon;nie;tylko;palikot;powinien;lykac;milorzab,52,0,681012.html) Płaskoń: Nie tylko Palikot powinien łykać miłorząb
Prezes PiS ze swoimi dąsami do złudzenia znowu przypomniał polityka z którym zapewne nie chciałby być kojarzony, a mianowicie Lecha Wałęsę. Wcześniej robił to_ prywatyzując _ swoją osobę i deklarując, że to co mówi, obwieszcza tylko jako Jarosław Kaczyński.

bEsdVRVP

Teraz zapewne niechcący znowu upodobnił się do byłego lidera _ Solidarności _, odmawiając podania prawicy. Zabrakło tylko zdania - _ Panom to ja mogę co najwyżej nogę podać _.

Jak na naszą polityczną piaskownicę przystało, _ łopatkowa riposta _ była natychmiastowa - _ Patrząc na Kaczyńskiego coraz częściej myślę o przydomku Jarosław I Obrażony _ - powiedział z Radiu Zet, rzecznik rządu Paweł Graś. _ - Nie jest przyjemnością podawanie panu ręki, niech pan sobie daruje. Ten wywiad kasuje Kaczyńskiego z grona ludzi poważnych, kwalifikuje się jedynie do psychiatry – _ stwierdził na antenie TVN24 Stefan Niesiołowski.

W odwecie bojkot najwyraźniej rozszerzany jest też na instytucje związane z prezydentem. Konsekwencją fochów prezesa jest odmowa udziału w posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego przy prezydencie. Z kolei związani z jego nieżyjącym bratem urzędnicy, po kolei opuszczają Kapitułę Orderu Odrodzenia Polski. Zrobili to już Zofia Romaszewska i Ryszard Bugaj.

W tym samym wywiadzie w którym Jarosław Kaczyński ogłaszał swoją _ dotykową awersję _ [ ( http://static1.money.pl/i/h/98/14946.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/galazka;spoko;to;byly;tylko;srodki;uspokajajace,114,0,682866.html) Gałązka: Spoko! To były tylko środki uspokajające
do prezydenta i premiera, przyznał, że tak na prawdę nie kontrolował tego co działo się w jego komitecie wyborczym. Jak wyznał, po śmierci brata musiał brać bardzo silne leki uspokajające. _ - Ja nigdy w życiu przedtem podobnych leków nie brałem, w związku z tym zadziałały na mnie niezwykle silnie - tłumaczył przegraną w wyścigu po prezydenturę . _ Tłumacząc się branymi psychotropami w większości odciął się od większości tego co mówił i robił do 20 czerwca.

bEsdVRVV

Jednym z głównych ostatnio doniesień mediów oprócz powyższej wojny polsko-polskiej jest rozkręcająca się wojna z dopalaczami. Swoista gra w _ dupniaka _władz z producentami specyfików sprzedawanych jako _ produkty kolekcjonerskie _ trwa już od dłuższego czasu. Jednak dopiero teraz zapowiedziano prawdziwą batalię przeciwko takim środkom jak _ Who's Your Daddy? _, _ Funny Bunny, _czy _ GoodStuff. _

Z czym walczymy? Jak można przeczytać w ich opisach mają one_ właściwości pobudzające, wywołują euforię, zwiększenie koncentracji oraz ogólne uczucie przyjemności. Jej przyjęcie intensyfikuje odbiór bodźców zewnętrznych takich jak dotyk. _ Jest też druga strona, ich nadużycie oznacza depresję, zaburzenia psychiczne, a przedawkowanie grozi śmiercią.

Czymkolwiek jest to na czym jedzie teraz Jarosław Kaczyński, raczej nie przyniesie mu poparcia i zwycięstwa w kolejnych wyborach. Według ostatnich badań GFK Polonia, przeprowadzonych już po wyznaniach prezesa, gdyby wybory odbyły się we z końcem września PO mogłaby by liczyć na 50 proc. poparcia. PiS pozostaje daleko w tyle z 36 poparciem. Na SLD postawiłoby 10 proc. respondentów, a na Ludowców zaledwie 4 proc.

Dopalacze _ Smoleńsk _ czy _ krzyż _ Jarosław Kaczyński powinien zdecydowanie odstawić. Ich przedawkowanie może mu przynieść polityczną śmierć.

bEsdVRVW
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/195/t80067.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/gras;o;kaczynskim;nie;akceptuje;rzeczywistosci,72,0,681288.html) Graś o Kaczyńskim: nie akceptuje rzeczywistości Rzecznik rządu uważa, że premier PiS nie pogodził się w wynikiem wyborów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t95536.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;boi;sie;o;los;polskiej;demokracji,249,0,681209.html) Kaczyński boi się o los polskiej demokracji Prezes PiS przyjmuje pod swoje skrzydła polityków Polski Plus.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t110959.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;o;krzyzu;nie;ma;woli;kompromisu,66,0,677186.html) Kaczyński o krzyżu: Nie ma woli kompromisu Prezes PiS uważa, że nowa władza panicznie boi się pamięci o Lechu Kaczyńskim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/t89807.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bp;pieronek;kaczynskiemu;nie;chodzi;o;krzyz;tylko;o;pomnik,17,0,678417.html) Bp Pieronek: Kaczyńskiemu nie chodzi o krzyż tylko o pomnik Jego zdaniem dobrze się stało, że krzyż został przeniesiony.

_ _

bEsdVRWq
wiadomości
felieton
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)