Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
MWL
|

Wiceminister Ozdoba poda się do dymisji? "Pozostaję do dyspozycji"

66
Podziel się:

Świat nauki powinien odpowiedzieć, dlaczego wciąż nie wiemy, jaka jest przyczyna zatrucia Odry – stwierdził w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba. Zapytany o to, czy poda się do dymisji, odparł, że pozostaje do dyspozycji swoich przełożonych.

Wiceminister Ozdoba poda się do dymisji? "Pozostaję do dyspozycji"
Wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba (PAP, PAP/Mateusz Marek)

Jacek Ozdoba, pytany w wywiadzie, czy poda się do dymisji, odparł, że nie jest to czas na rozmawianie o personaliach, tylko czas na działanie. Dopytywany, że podobno Mateusz Morawiecki domaga się jego dymisji, wiceminister odparł, że nic mu na ten temat nie wiadomo.

Oczywiście pozostaję do dyspozycji, ponieważ to moi przełożeni – w tym pan premier Morawiecki – decydują o tym, czy dalej będę zajmował swoje stanowisko – dodał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: “Tchórzostwo”. Te słowa zabolą ministra od Ziobry

Ozdoba: zbyt późno powiadomiono premiera Morawieckiego

Wiceminister klimatu i środowiska na pytanie, czy w sprawie katastrofy ekologicznej na Odrze państwo zadziałało odpowiednio, stwierdził, że "zbyt późno powiadomiono pana premiera".

"Dlatego przedstawię zmiany w funkcjonowaniu Inspekcji Ochrony Środowiska, które będą dotyczyć skuteczniejszej walki z przestępcami środowiskowymi. Zmiany będą także dotyczyć zarządzania w zakresie łączenia wszystkich kompetencji służb, które zajmują się środowiskiem" – zapowiedział.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(66)
Zenon z Wer...
miesiąc temu
"Komunikaty |2020-07-05| Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach Informujemy wszystkich wędkarzy, że w rzekach: Liwiec, Kostrzyń i Bug wystąpiła tzw. „letnia przyducha”, tj. spadek poziomu tlenu w wodzie. Efektem tego jest tzw. „dziubkowanie” (pobieranie powietrza) przez ryby oraz ich śnięcia - Bugiem płyną martwe brzany. Sytuacja spowodowana jest długotrwałymi opadami deszczu i wysoką temperaturą powietrza. Obecnie woda zalega na wielu nadrzecznych łąkach, gdzie następują procesy gnilne. Woda z łąk, pozbawiona tlenu, spływa do rzek powodując znaczne obniżenie poziomu tlenu w samych rzekach. Zwracamy się z prośbą do wszystkich wędkarzy, aby nie wykorzystywać tej sytuacji i nie odławiać ryb gromadzących się w tej chwili w ujściach drobnych cieków, które nie zostały dotknięte przyduchą. Analogiczna sytuacja była w roku 2009, kiedy to w rzekach wschodniej Polski doszło do letniej przyduchy i bardzo dużych strat w rybostanie. ... ... Analogiczna sytuacja jest na rzece Krzna w Okręgu Biała Podlaska."
opt
miesiąc temu
Sam dowiedział się o katastrofie 1 sierpnia i nie poinformował premiera przez kolejne 10 dni, natomiast brylował w TV ze swoimi pouczającymi wypocinami
Artur7679
miesiąc temu
Na mieści Twoich bliskich bym się wstydził
zdrad
miesiąc temu
Tego ohydnego propagandysty nie da się słuchać. To nikczemnik. Tacy ludzie prowadzą Polskę do katastrofy. To on jest współodpowiedzialny za kary i brak miliardów Euro za brak praworządności w Polsce
kasta
miesiąc temu
Partia Kaczyńskiego wyraźnie traci w sondażach, nie ma już szans na zwycięstwo, ale nie zamierza oddawać władzy. Nie należy wierzyć w uczciwe wybory. Kaczyński nie odda władzy bez krwi. Oni dobrze wiedzą, że to nie jest tylko kwestia utraty koryta i milionowych posad dla tłustych kotów, to przede wszystkim kwestia odpowiedzialności, i tego Kaczyński się boi najbardziej. Kaczyński, Morawiecki, Ziobro i wielu innych z PiS-u muszą znaleźć się na ławie oskarżonych. PiS zniszczył nie tylko wymiar sprawiedliwości, edukację i naukę z kulturą , gospodarkę ale nawet przyrodę w Polsce. Przygarnęli sobie 267 mln złotych ze spółek skarbu państwa Jeśli do tego dodamy miliardowe kary i brak setek miliardów Euro z Unii. Oni jeszcze mają 29% poparcia????? Dotychczasowi zwolennicy PiS-u opamiętajcie się!!!! PiS prowadzi Polskę do zagłady Ozdoba przeproś za uprawianie politykierstwa i brak zajęcia się swoimi powinnościami
...
Następna strona