Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Wyciek danych w SGGW. Szkole może grozić kara

- Jeśli chodzi o wysokość kary dla SGGW, to możemy sobie jedynie wróżyć - tak o wycieku danych ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego mówi Milena Wilkowska, radca prawny z kancelarii Maruta Wachta. Gość programu "Money. To się liczy" przypomina, że dane wyciekły po tym, jak skradziony został laptop zawierający wrażliwe informacje studentów. Zdaniem Wilkowskiej wysokość kary powinniśmy poznać w ciągu kilku miesięcy.

29
Podziel się:
KOMENTARZE
(29)
Ja
4 lata temu
Pw okno też powinna dostać karę za wyciek. Zareagowali, kiedy media zaczęły pisać o sprawie.
Cyber89
4 lata temu
W wywiadzie, spekuluje się ile milionów kary może dostać SGGW. A czy nie jest tak, że w związku z tym, że SGGW jako uczelnia publiczna jest jednostką sektora finansów publicznych, to zgodnie z art. 102 USTAWY z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych maksymalnie grozi im kara na poziomie 100 tys. PLN?
StopaPlotkom_...
5 lata temu
Studiuję na SGGW, jestem członkiem samorządu studentów, i mogę powiedzieć tylko tyle że: nie wiadomo czy osoba która ukradła laptopa, wogóle wiedziała co się na nim znajduje. A po drugie, nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych przypadków prób wyłudzeń na te dane. Jest za to mnóstwo krzywdzących plotek.
gosc
5 lata temu
największym kuriozum w tym kraju jest to że idąc do parodii sądu to ty musisz udowadniać że nie brałeś pożyczki w każdym normalnym kraju to rolą policji czy prokuratora jest udowodnienie w sądzie twojej winy.
NS
5 lata temu
A jakiej sprawiedliwości chcecie.?Przecież dobrze wiecie czyje są banki
...
Następna strona