Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zbigniew Ziobro ma sposób na PO. Chce rozwiązać Sejm

0
Podziel się

Poseł SP działalność partyjną członków Platformy nazwał gangsterską.

Zbigniew Ziobro ma sposób na PO. Chce rozwiązać Sejm
(Reporter)
bEpGnRph

- _ W Platformie Obywatelskiej postąpiono jak w jakimś gangu przestępczym. Tam eliminuje się tych, którzy chcą przestrzegać prawa, a domaga się przestrzegania ich wewnętrznych reguł gry. Tam katalog zasad dopuszcza ukrywanie ukrywać działania przestępcze _ - twierdzi lider Solidarnej Polski.

- _ Rozwiązanie Sejmu to sposób na koniec rządów Platformy _ - twierdzi lider Solidarnej Polski. Zbigniew Ziobro zapowiada, że zarząd partii podejmie decyzje o złożeniu takiego wniosku o rozwiązanie Sejmu.

Powodem są nieprawidłowości podczas wyborów na przewodniczącego dolnośląskiej Platformy. Zdaniem Zbigniewa Ziobry, zarząd PO nieodpowiednio zareagował w tej sprawie, dlatego on w poniedziałek rozpocznie prace nad przygotowaniem wniosku o rozwiązanie Sejmu.

bEpGnRpj

Posłuchaj jaki pomysł na osunięcie od władzy PO ma Ziobro:

Źródło: IAR

-_ To wydaje się chyba jedyną drogą do tego, aby temu rządowi podziękować. Mam też nadzieję, że te działania wewnątrz PO doprowadzą do jej upadku _ - dodał lider Solidarnej Polski.

W opublikowanych przez _ Newsweek _ nagraniach rozmów poseł Norbert Wojnarowski obiecywał jednemu z delegatów załatwienie stanowiska w KGHM w zamian za poparcie Jacka Protasiewicza - kontrkandydata Grzegorza Schetyny w wyborach na szefa dolnośląskiej PO. Zbigniew Ziobro działalność partyjną członków Platformy nazwał gangsterską.

bEpGnRpp

Posłuchaj Zbigniewa Ziobro:
Źródło:IAR

Według Konstytucji, Sejm może skrócić swoją kadencję przy poparciu co najmniej 307 posłów. Solidarna Polska ma 17-stu przedstawicieli w parlamencie.

Czytaj więcej w Money.pl

bEpGnRpK
wiadomości
KOMENTARZE
(0)