Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Złota zasada korzystania ze smartfonów. "Początki będą trudne"

Wielu Polaków nie utrzymuje cyfrowej higieny i tym samym szkodzi swojemu samopoczuciu, a nawet zdrowiu. Magdalena Bigaj, prezeska Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa i współautorka raportu o higienie cyfrowej dorosłych Polaków, podpowiedziała w programie Money.pl, jaka jest "złota zasada" zdrowszego korzystania ze smartfonów.

0
0
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
KOMENTARZE
(24)
Warmate
3 dni temu
Prezeska 🤣
Topia*
3 dni temu
W pewnej szkole używanie smartfona nie jest zabronione.Wszystkie licealistki przynoszą zwolnienia z wf podpisane przez rodziców, gdyż to jest poroniony pomysł, żeby dziewczynki tak się katowały.Podczas, gdy chłopcy ćwiczą, grają, biegają i dobrze się bawią, dziewczyny z minami cierpiętnic serfują w sieci, rodzice tych przyszłych miss postulują o zmianę sposobu ćwiczeń na fitness.Poprostu szczęka opada.Brawo rodzice.
niestety
4 dni temu
Szkoda, że telefony 3D będą działać tylko w Orange jeszcze do 2025 roku. Inne sieci już wyłączają obsługę takich telefonów. Mnie już zmusili do wymiany komórki, ale ona była jeszcze z 2006 roku (SE D650i).
Psycholog
4 dni temu
Wywalić religię ze szkół. Dzieci nie będą bezpieczniejsze i nie będą ogłupiane
marianna
4 dni temu
wczoraj wieczorem: w kawiarni siedzi dziewczyna z chłopakiem, na stoliku kwiaty, kawa jakieś ciastka, niby romantyczna randka, z tym, że oboje od jak tylko weszli są wpatrzeni w smartfony, pomyślałam sobie jak to było fajnie było za moich młodych lat, gdy nie było nawet zwykłych telefonów, tych w budkach telefonicznych
...
Następna strona