Notowania

Zmiany w PGG. Wiceprezes odpowiedzialny za produkcję węgla odchodzi

Piotr Bojarski zakończył 3,5-letnią współpracę z Polską Grupą Górniczą S.A. - informuje PGG. Nie jest już wiceprezesem do spraw produkcji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Piotr Bojarski (Fot: PAP/Andrzej Grygiel)

Piotr Bojarski, od piątku 6 grudnia nie jest już członkiem zarządu firmy - informuje w krótkim komunikacie Polska Grupa Górnicza S.A. "W najbliższym czasie Rada Nadzorcza PGG ogłosi konkurs na stanowisko wiceprezesa do spraw produkcji" - podaje.

Trwa okupacja PGG, górnicy żądają podwyżek
Trwa okupacja PGG. Związkowcy nie odpuszczają

Bojarski pracował w spółce od początku. Za produkcję węgla w PGG odpowiadała od 1 maja 2016 roku. Jak przypomina Polska Agencja Prasowa, ma doświadczenie górnicze. Pracował m.in. w kopalniach Grodziec, Julian, Bobrek i Piekary, a w latach 2006-2008 kierował kopalnią Budryk. Później związał się z Jastrzębską Spółką Węglową.

Obejrzyj też: Już nie tylko górnictwo czy stocznie. Idzie nowe w Agencji Rozwoju Przemysłu

Szef górniczej Solidarności Bogusław Hutek (po lewej) poinformował po spotkaniu, zarząd PGG nie przedstawił w środę związkowcom żadnych konkretnych propozycji płacowych.
Spór zbiorowy w PGG. Związkowcy nie dogadali się ze spółką

Jego odejście ze spółki to kolejna zmiana na szczycie w PGG. W marcu zdymisjonowany został wiceprezes ds. sprzedaży Adam Hochuł. Jak zaznacza PAP obecnie w zarządzie firmy wolne pozostaną dwa wakaty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-12-2019

RudaKoniec ery wegla czy to nikogo nie interesuje ze trujecie narod i jestesmy najwiekszym trucicielem europy koniec czas na zrodla odnawialne i zmiane … Czytaj całość

06-12-2019

Armagedon pisiJakub Banaś jest przewidziany na to stanowisko.Komunikat będzie wydany z chwilą dymisji ojca.

08-12-2019

MaxTo juz koniec PGG tego trupa nie mozna uratować

Rozwiń komentarze (5)