Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
AZI
|

Koniec znanej marki. Polsat rezygnuje z dotychczasowego logo i nazwy

30
Podziel się:

Grupa Polsat Plus wprowadza nowe nazwy. Zamiast Cyfrowego Polsatu pojawi się Polsat Box, a Iplę zastąpi Polsat Box GO.

Koniec znanej marki. Polsat rezygnuje z dotychczasowego logo i nazwy
Mariusz Grzelak/Reporter
bEDSWymt

Zdaniem Mirosława Błaszczyka prezesa Grupy Polsat Plus wynika to z dostosowywania się do "potrzeb i zwyczajów klientów". - Nasze kluczowe i podstawowe marki to Plus, Polsat i Polsat Box. Oferujemy milionom naszych widzów i klientów pakiet wielu usług, z których każdy może wybrać to, co jest dla niego najlepsze i co mu najbardziej odpowiada - komentuje Mirosław Błaszczyk.

Według niego Polsat Box zapewni dostęp do różnorodnych treści w wybranym miejscu i czasie, umożliwi dostęp online na dowolnym urządzeniu.

Zobacz także: Czystki w mediach przejmowanych przez PiS. Polityk ostrzega
bEDSWymv

W praktyce Polsat Box GO będzie odpłatnie oferować treści w różnych pakietach (w tym ponad 100 stacji telewizyjnych) od Telewizji Polsat i nadawców zewnętrznych. Natomiast na Polsat GO będą dostępne bezpłatnie treści od telewizji Polsat.

Nowym sloganem Polsat Box jest hasło „Wybierz swoje wszystko”. Zostało ono zgłoszone do Urzędu Patentowego RP w połowie czerwca. Ma kilka wariantów: w układzie pionowym i poziomym oraz na białym i granatowym tle.

bEDSWymB

- W nowym haśle łączącym nasze firmy i marki: Wybierz swoje wszystko, najważniejsze jest słowo "swoje" - pokazujące, że można wybrać to, co nam najbardziej odpowiada. Nasz przekaz w kampanii reklamowej do każdego mieszkańca Polski to: Ty rządzisz - nie jakaś firma czy marka, ale Ty, każdy indywidualnie podejmuje swoje własne decyzje - komentuje Stanisław Janowski, prezes Telewizji Polsat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDSWymW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(30)
Alik
miesiąc temu
Solorz trzęsie portkami przed PiSem. Drugi Kukiz
Adrian
miesiąc temu
Pan Solorz jest znacznie mądrzejszy od władz TVN i wie że na takie manipulowanie opinia publiczna jak jest w TVN już nie przejdzie. To nie lata 90'te.
Nick
miesiąc temu
Nowe logo polsatu, zgodnie z aktualnym trendem tej stacji powinno w sobie zawierać logo pis.
bEDSWymX
Janka
miesiąc temu
Pisowski polsat zniszczył Superstację nieprzychylną pisowi. Dostał rozkaz jej wykupu. Zwolnił wszystkich dziennikarzy i zrobił Superstację nijaką, której nikt nie ogląda. Solorz nie wiadomo dlaczego ? jest propisowski!
hała
miesiąc temu
Polsat=Pis komuna
...
Następna strona