Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Łukasz Kijek
Łukasz Kijek
|
aktualizacja

Ważna decyzja Brukseli. PiS zaspał? Minister kluczy. "Są przecieki"

Co z unijnym embargiem na ukraińskie zboże? - Decyzja powinna być przedłużona do końca roku - powiedział w programie "Money.pl" Robert Telus, minister rolnictwa. - Ale podejmie ją przewodnicząca Parlamentu Europejskiego. Wiemy, że w UE rządzi "grupa Webera", do której należą prawie wszystkie partie opozycyjne w Polsce. Postawiliśmy pod ścianą Unię Europejską, bo do tej pory problem zboża nie interesował Brukseli. To jest decyzja polityczna. Czekamy na nią. Nasze ustalenia były takie, ze przedłużenie będzie do końca roku. Skąd termin do 15 września? Tego nie wiem. - Czy to nie świadczy o waszej słabości, że nie wiecie? Macie Janusza Wojciechowskiego, komisarza ds. rolnictwa. Dziwne, że dajecie się tak zaskakiwać - dopytywał Łukasz Kijek, redaktor naczelny money.pl. - Dziwne, że tak działa UE. Ta decyzja powinna być już wcześniej. Dlatego nie czekamy, mamy swoje rozwiązania i wprowadzimy je, jeśli UE nie podejmie decyzji. Nasza twarda polityka przynosi efekty....

rozwiń
KOMENTARZE
(96)
Emerytka
miesiąc temu
Bardzo dobrze koniec rozdawnictwa
emerytka 74 A...
2 miesiące temu
Ten Rząd to Dymisji do niczego sie nie nadaje tylko skubać kasę dla siebie .Narodzie zastanówcie sięna Boga tak dłużej nie da się żyć oni będą nam stawiać warunki a gdzie ja żyję w jakim kraju .Podobno w wolnym .
1948
2 miesiące temu
stalismy nad przepascia , zrobilismy krok naprzod , Brawo Dojna .
ewff
2 miesiące temu
nieudolny rzad pis nie ma zadnej polityki bo sie na niej nie zna
jan
2 miesiące temu
Co jest dobre dla polskich rolników to jest złe dla polskich nie-rolników. Już w ubiegłym roku min. Kowalczyk dogodził plantatorom buraków cukrowych, to cukier podrożał 2-3-krotnie. Nie ma obiadów za darmo. Najsłabsi muszą zwijać działalność, na tym polega postęp na świecie i wzrost poziomu życia.
...
Następna strona