Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Gąsiorowski
Mateusz Gąsiorowski
|
aktualizacja

19.05 Program Money.pl | Samorządy czekają na unijne fundusze

Niemal rok temu Komisja Europejska zaakceptowała polski Krajowy Plan Odbudowy. Do dzisiaj jednak nie dostaliśmy pieniędzy. Problemy mogą być również z funduszami z wieloletniego unijnego budżetu. Jak ważny dla samorządów jest dostęp do unijnych środków? Co ma się zmienić w Krajowym Planie Odbudowy? W jakiej sytuacji finansowej są miasta? I jakich obietnic lokalni włodarze oczekiwaliby od polityków w kampanii wyborczej? O tym rozmawialiśmy w programie "Money.pl Polska w UE" z Krzysztofem Kosińskim, prezydentem Ciechanowa i sekretarzem zarządu Związku Miast Polskich.

2
Podziel się:
KOMENTARZE
(2)
Bez ironi
rok temu
Dlaczego samorządy tylko czekają,dlaczego nie zachęcają Brukseli do działań,a są dowody że można.Chociazby więcej zakazów wprowadzania systemu 5 G, więcej samorządów wolnych od LGBT,gminy tylko dla Polaków, więcej cudownych objawień na drzewach,Można, można! Unia to zobaczy,doceni i sypnie szczodrze groszem.
Gucio
rok temu
Niech jedzie do Brukseli może jemu dadzą bo opozycja antypolska głosowała żeby nie dawać niech teraz im podziękuję i przestanie użalać się