Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rząd pod ścianą. Pod nóż mogą iść wydatki, które odczuje każdy Polak

- Obawiam się, że cięcia wydatków rządowych mogą oznaczać pogorszenie jakości usług publicznych – mówi w programie Money.pl Grzegorz Maliszewski, główny ekonomistka Banku Millennium. Jego zdaniem w roku wyborczym szukanie oszczędności w programach społecznych nie wchodzi w grę, więc politycy Zjednoczonej Prawicy mogą obcinać budżety na NFZ bądź administrację publiczną. A to według niego będzie implikować negatywne skutki w przyszłości. Co więcej, rząd musi znaleźć pieniądze, ponieważ rynki nie są już tak skore do pożyczania pieniędzy, jak dawniej. Dlaczego tak dzieje? Zobacz fragment programu Money.pl.

Tagi:
oszczędności, dŁug, pieniądze
0
0
181
Podziel się
Komentarze (181)
zobacz więcej komentarzy (181)
KOMENTARZE
(181)
Anka
2 miesiące temu
Oddać to co rzadzacy przelali ma swoje prywatne konta poza budżetem...fundację, premie itd...dalej rozliczyć Sasin z wyborów kopertowych i tak po kolei każdego- respiratory, maseczki, Ostrołęka, cpk, ziobro kary za KPO, kary za Turów...itd itd...jest z czego oddawać panowie ,,rządzący,, możecie zacząć cięcia od siebie.
carus
2 miesiące temu
Rząd niech oszczędności rozpocznie od siebie.
zai
2 miesiące temu
Nie ma lepszych cięć jak podwyżka węgla do ogrzania domu o 400%. Sami sobie krzywdy nie zrobią przypomnę na początku osłabiania Rosji przez Amerykę naszego przyjaciela sami sobie pobrali podwyżki PO 60% ja od trzech lat nie dostałem 1 zł czysty kapitalizm .Mogę się zwolnić .
Temida
2 miesiące temu
Ciecia, to dopiero będą, jak okupant zostanie rozliczony za to wszystko, czego dokonał.
nie pozdrawia...
2 miesiące temu
cięcia to nic w porównaniu z waszą cenzurą wypowiedzi ...
...
Następna strona