Trwa ładowanie...
bEDRBXQR
Notowania
Przejdź na

Nie ma litości dla PiS. "Muszą zabrać komuś pieniądze"

- Ostatnie lata bardzo mocno zmieniły zasady gry jeśli chodzi o finansowanie samorządów. Czas pokaże czy rząd będzie racjonalnie dzielił pieniądze – mówił w programie „Newsroom” prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Jak dodał, trzeba będzie patrzeć czy decyzje rządu nie będą wynikać z kolesiostwa, nepotyzmu i relacji politycznych. Przypomniał, że dotąd nie sprawdziła się reforma oświaty czy duże inwestycje takie jak CPK czy milion aut elektrycznych. – Jeżeli rząd działa nieudolnie, to pieniądze wydaje nieroztropnie. Pieniądze trzeba więc komuś zabrać. Można je zabrać samorządom, można przedsiębiorcom.

Tagi:
661 reakcji
322
72
267
Podziel się
Komentarze (267)
zobacz więcej komentarzy (267)
bEDRBXRd
KOMENTARZE
(267)
Alexa
2 miesiące temu
Jego Matka pracowała bardzo ciężko czy to w Polsce czy za granicą.. Mało ważne, nie wasza sprawa..
Tara
2 miesiące temu
Człowiek z rodziną nawet nie może sobie spokojnie żyć.. Smutno się robi jak się na to patrzy, nikomu nie życzę takiej nagonki.
Monia
2 miesiące temu
Może czas najwyższy zakończyć jego temat i poszukać czegoś ciekawszego? Już jego temat jest naprawdę przejedzony.
bEDRBXRv
Władimir Wład...
2 miesiące temu
W naszym mieście remont małej kapliczki pochłonie 70 tys zł. z budżetu samorządu. Można za to kilka grobów na cmentarzu postawić :D Tak się wyprowadza kasę :/
aleks
2 miesiące temu
500+owcy cieszą się, że nagle mogą sobie pozwolić na więcej. Dokładnie tak samo, jak ktoś, to właśnie wziął chwilówkę - nagle może sobie pozwolić na wczasy.
...
Następna strona