Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wybory prezydenckie 2020. Trzaskowski mówi stanowcze "nie" podnoszeniu podatków

- Zawetuję każdą próbę podnoszenia podatków dla Polek i Polaków - zadeklarował kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)

Nie ma zgody na nowe podatki - mówi Rafał Trzaskowski w Kartuzach. Jak przekonywał, rząd ukrywa prawdziwy stan finansów państwa. Zasugerował, że obecna władza już planuje zwiększyć podatki.

- I stąd moja jasna zapowiedź, moja gwarancja weta podatkowego na podnoszenie wszystkich obciążeń dla Polek i Polaków - oświadczył cytowany przez Polską Agencję Prasową.

W związku z tym zaapelował do rządzących o poinformowanie o sytuacji finansowej kraju oraz o tym, czy są planowane kolejne podwyżki podatków - podkreśla PAP.

- Widzieliśmy, jak bardzo rządzącym zależało na tym, żeby jak najszybciej przeprowadzić wybory dlatego, że powiększa się "dziura Morawieckiego". Słyszymy również takie doniesienia, że sam rząd jest przekonany, że sobie nie radzi z sytuacją i że będzie miał problem, żeby sobie poradzić z sytuacją gospodarczą - mówił Trzaskowski.

Jednocześnie zapewnił, że będzie współpracował z rządzącymi tam, gdzie będą chcieli ulżyć i pomóc Polkom i Polakom, ale dodatkowym obciążeniom stawia weto.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
30-06-2020

Dla naiwnychUsuwacie komentarze, w których krytykuje się Trzaskowskiego.! DRUGI ONET! Trzaskowski obieca wszystko, dosłownie wszystko! I ma to gdzieś bo z góry … Czytaj całość

30-06-2020

PolakMoja odpowiedź jest jedna hahaha... Opowieści dziwnej treści

30-06-2020

STOP PISowitylko Rafał Trzaskowski - MAM GŁOS I NIE ZAWAHAM SIĘ GO UŻYĆ!!!

Rozwiń komentarze (85)