Trwa ładowanie...
bEsmTqdh

Notowania

Przejdź na

Wzrost podatków i likwidacja trzynastek. Strategia na wyjście z kryzysu

Polska, jak i inne kraje, musi się zadłużać w związku z pandemią koronawirusa. Sytuacja długu Polski nie do końca jest jednak przejrzysta, a nie ma też informacji, jak z tego długu będziemy wychodzić. - Rząd przy okazji nowelizacji budżetu powinien spojrzeć nie tyko na rok 2021, tylko szerzej, żeby zarysować strategię konsolidacji finansów publicznych - powiedział w programie "Money. To się liczy" dr Sławomir Dudek, główny ekonomista Pracodawców RP. - Rozwiązania są dwa. Przewiduję, że będzie wzrost podatków i pewnie będzie dotyczył firm. Uważam, że 13. i 14. emerytura to są wydatki na dobre czasy, tak samo obronność i wzrost nakładów do 2 proc. PKB. Trzeba szukać oszczędności, ale będzie trudno - dodał.

0
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
zobacz więcej komentarzy (3)
bEsmTqdt
KOMENTARZE
(3)
Janek
rok temu
Bardzo dobrze podnieść podatki, kto sfinansuje mi tera 500set i 14 stke , pytam się kto ?
ZK590
rok temu
Niech UCZCIWIE waloryzują emerytury a nie lansują się żebraczym 1 tys. złotych, żeby wszyscy mieli sobie czym gęby wycierać. Wszelkie ++++ dla nierobów, wszelkie przywileje dla lepszego sortu oczywiście SIĘ NALEŻĄ.
Co Wy tam wie...
rok temu
Miliardy na samoloty, CPK, przekop Mierzei Wislanej, 500+, 300+, 13-tki, 14-tki, łapówki dla Policjantów, Nauczycieli. Za kilka lat okaże się, że złota z UK już nie ma. PiS to wszystko przeje...!
bEsmTqdL