Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Wynajmujesz mieszkanie? Skarbówka rozliczy cię od przyszłego roku

- Jeśli ktoś miał choćby przez krótki czas działalność gospodarczą w 2018 roku, nie może się rozliczyć za pośrednictwem rządowej usługi Twój e-PiT. Usługa ta będzie dostępna dla przedsiębiorców, a także np. osób, które osiągają zyski z wynajmu mieszkania, w przyszłym roku - zapowiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Jurek, rzecznik prasowy Ministerstwa Finansów.

12
Podziel się:
KOMENTARZE
(12)
Nic
5 lata temu
Ja też mam trzy mieszkania Pierwsze dostałem po rodzicach drugie dostała żona po rodzicach a trzecie kupiliśmy Oj jaki ja zlodziej
alpc
5 lata temu
Do rudy! Mam mieszkanie na stare lata, by mieć bliżej lekarza, do sklepow, gdy utrace możliwość jazdy samochodem i wynajmuje, niczego nie ukradłam, ciężko na nie pracowałam, rezygnując z baletów i piwa pod kioskiem! Pracuj, kup i wynajmuj!
Igo
5 lata temu
Gdyby nie podatki na naszą ojczyznę ludowa to co 5 lat bym kupował nowe mieszkanie a tak za moją tygodniowa pracę utrzymuje się kilku pasożytów z administracji
ona
5 lata temu
Rudy normalnie żal tego czytać . Wszystko dlatego,że zazdrościsz, Bo biedaku Cię zwyczajnie nie stać
HWDPiS
5 lata temu
ja mam podobnie !! zasuwałem tyle lat mam 2 mieszkania na wynajem, dom w którym też wynajmuje pół domu i płace podatki i będę kupował następne na kredyt tez pod wynajem bo na emeryturę w tym państwie nie ma co liczyć.