Notowania

mbank
11.09.2019 15:41

Zmiany w VAT - co powinien wiedzieć przedsiębiorca

Rząd uszczelnia system podatkowy. Wszystkie faktury o wartości powyżej 15 tysięcy złotych będą wypłacane na dwa rachunki – jeden tylko do obsługi podatku VAT. Dodatkowo za zły opis faktur przedsiębiorcom grozić będą wysokie kary. Jak ich uniknąć - radzą eksperci podczas naszego webinaru. Na transmisję na żywo zapraszamy 11 września od 18.30.

Podziel się
Dodaj komentarz

Od 1 listopada przedsiębiorców będą obowiązywały nowe zasady rozliczania podatku VAT. Nowy mechanizm, polegający na podzieleniu płatności za fakturę na dwa rachunki bankowe, to tzw. split payment, który dotychczas był dobrowolny dla wybranych branż. W jaki sposób trzeba będzie się rozliczać z fiskusem, radzą eksperci podczas naszego webinaru.

Gośćmi redaktora naczelnego money.pl Sebastiana Ogórka będą: ekspert mbank S.A. Daniel Pindor oraz Tomasz Bek z kancelarii Axelo Prawo i Podatki dla Biznesu.

Początek transmisji live 11 września o godz. 18.30. Zapraszamy do zadawania pytań na profilu money.pl na Facebooku.

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-09-2019

płatnik vatNasz split payment najbardziej restrykcyjny w EU, jestesmy pionierami w gnebieniu swoich obywateli, w Czechach jest dobrowolny , w Rumunii tylko dla … Czytaj całość

11-09-2019

To szaleństwoCo ten pis wyprawia;/?

12-09-2019

PolakA potem bedzie 0łacz i lament że ich na wyborach nie wybrali na kolejną kadencje,Jak tu żyć w tym kraju No jak.

Rozwiń komentarze (3)