Notowania

ubezpieczenia
08.06.2019 09:26

Polak na czele międzynarodowego zrzeszenia ubezpieczycieli. Grzegorz Buczkowski wciąż będzie szefował AMICE

Jedno z największych w Europie zrzeszeń ubezpieczycieli ponownie wybrało Grzegorza Buczkowskiego na Przewodniczącego Rady Dyrektorów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Mat. prasowe)
(Fot: mat. prasowe)

Kadencja Polaka w Stowarzyszeniu Ubezpieczycieli Wzajemnych i Spółdzielni Ubezpieczeniowych w Europie będzie trwała kolejne trzy lata zdecydowało międzynarodowe Walne Zgromadzenie AMICE.

Grzegorz Buczkowski od blisko 25 lat związany jest z branżą ubezpieczeniową. Zarządza marką SALTUS Ubezpieczenia, a od 2008 r. zasiadał w Radzie Dyrektorów AMICE. W 2016 stanął na jej czele.

Organizacja skupia ponad 100 wzajemnych towarzystw ubezpieczeniowych oraz 5 krajowych stowarzyszeń reprezentujących ponad 750 podmiotów sektora wzajemnego i spółdzielczego. Jest jednym z największych zrzeszeń ubezpieczycieli w Europie.

Obejrzyj: Ukraińcy bez pensji. "Fatalny sygnał. Będziemy zwalczać"

- To wielki zaszczyt zostać ponownie mianowanym prezesem AMICE, stowarzyszenia które odgrywa istotną rolę nie tylko na europejskim rynku ubezpieczeń, ale także na arenie międzynarodowej. Walne Zgromadzenie po raz kolejny powierzyło mi tę funkcję, co traktuję jako wyraz zaufania i odzwierciedlenie mojego zaangażowania w ubezpieczenia wzajemne w Europie i na całym świecie – zaznaczał Buczkowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: ubezpieczenia, AMICE, Grzegorz Buczkowski
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-06-2019

CrutchWidac, ze ma.super personel no I on jako fachowiec wysokiej klasy, brawo !!!

Rozwiń komentarze (1)