Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|

Polak na czele międzynarodowego zrzeszenia ubezpieczycieli. Grzegorz Buczkowski wciąż będzie szefował AMICE

1
Podziel się:

Jedno z największych w Europie zrzeszeń ubezpieczycieli ponownie wybrało Grzegorza Buczkowskiego na Przewodniczącego Rady Dyrektorów.

Polak na czele międzynarodowego zrzeszenia ubezpieczycieli. Grzegorz Buczkowski wciąż będzie szefował AMICE
(Mat. prasowe, mat. prasowe)

Kadencja Polaka w Stowarzyszeniu Ubezpieczycieli Wzajemnych i Spółdzielni Ubezpieczeniowych w Europie będzie trwała kolejne trzy lata zdecydowało międzynarodowe Walne Zgromadzenie AMICE.

Grzegorz Buczkowski od blisko 25 lat związany jest z branżą ubezpieczeniową. Zarządza marką SALTUS Ubezpieczenia, a od 2008 r. zasiadał w Radzie Dyrektorów AMICE. W 2016 stanął na jej czele.

Organizacja skupia ponad 100 wzajemnych towarzystw ubezpieczeniowych oraz 5 krajowych stowarzyszeń reprezentujących ponad 750 podmiotów sektora wzajemnego i spółdzielczego. Jest jednym z największych zrzeszeń ubezpieczycieli w Europie.

Zobacz także: Obejrzyj: Ukraińcy bez pensji. "Fatalny sygnał. Będziemy zwalczać"

- To wielki zaszczyt zostać ponownie mianowanym prezesem AMICE, stowarzyszenia które odgrywa istotną rolę nie tylko na europejskim rynku ubezpieczeń, ale także na arenie międzynarodowej. Walne Zgromadzenie po raz kolejny powierzyło mi tę funkcję, co traktuję jako wyraz zaufania i odzwierciedlenie mojego zaangażowania w ubezpieczenia wzajemne w Europie i na całym świecie – zaznaczał Buczkowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ubezpieczenia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
Crutch
5 lata temu
Widac, ze ma.super personel no I on jako fachowiec wysokiej klasy, brawo !!!