Notowania

ubezpieczenia
13.03.2018 10:41

Szybki dostęp do specjalistów dla poszkodowanych w wypadkach. Nowa propozycja LINK4

Od 14 marca, kierowcy posiadający polisę komunikacyjną NNW w LINK4 mogą rozszerzyć zakres ochrony o pakiet medyczny "Wracaj do zdrowia". Dodatkowe ubezpieczenie to wsparcie klientów w leczeniu po wypadku drogowym.

Podziel się
Dodaj komentarz

Od 14 marca, kierowcy posiadający polisę komunikacyjną NNW w LINK4 mogą rozszerzyć zakres ochrony o pakiet medyczny ”Wracaj do zdrowia”. Dodatkowe ubezpieczenie to wsparcie klientów w leczeniu po wypadku drogowym.

Tylko w 2016 roku doszło do ok. 2,5 mln zdarzeń komunikacyjnych w Polsce. W wypadkach drogowych rannych lub ciężko rannych zostało ponad 40 tys. osób. Aż 45 proc. ofiar wypadków ma zaburzenia pourazowe, a 63 proc. przechodzi Zespół Stresu Pourazowego miesiąc po zdarzeniu.

To z myślą o tych osobach LINK4 przygotował we współpracy z PZU specjalny pakiet zdrowotny, w formie dodatkowego ubezpieczenia do polisy komunikacyjnej od następstw nieszczęśliwych wypadków.

- Dzięki tej ofercie możemy zwiększyć poczucie bezpieczeństwa klientów i pomóc im odzyskać sprawność ruchową po wypadku komunikacyjnym – tłumaczy Agata Ambroziak-Rogulska, Dyrektor Departamentu ds. Produktu i Underwitingu. – Za stosunkowo niewielką składkę możemy zaproponować kierowcom i pasażerom dostęp do lekarzy specjalistów, rehabilitacji ambulatoryjnej, wybranych badań i zabiegów, a także specjalistycznej diagnostyki – dodaje.

Co otrzymujemy w pakiecie?

Ubezpieczenie "Wracaj do zdrowia" obejmuje organizację oraz pokrycie przez LINK4 kosztów najważniejszych świadczeń zdrowotnych, oferowanych w ponad 2 tys. placówek medycznych PZU Zdrowie w ponad 500 miastach na terenie całego kraju. Do dyspozycji ubezpieczonych są lekarze wielu specjalizacji: chirurg, ginekolog, kardiochirurg, kardiolog, lekarz specjalista rehabilitacji, neurochirurg, neurolog, okulista, ortopeda, psychiatra i urolog. Czas oczekiwania na konsultację u specjalisty wynosi do pięciu dni roboczych.

Poza specjalistycznymi konsultacjami klienci objęci ochroną mogą skorzystać z terapii psychologicznej, zabiegów i badań ambulatoryjnych, oraz specjalistycznej diagnostyki: RTG, USG, CT i MRI. Zakres ubezpieczenia obejmuje także zabiegi kinezyterapii i fizykoterapii.

Wypłata przed zakończeniem leczenia

Wszystkie świadczenia określone w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia są dostępne dla ubezpieczonych po otrzymaniu pozytywnej decyzji z polisy NNW. LINK4 podejmuje decyzje o wypłacie świadczenia z tytułu NNW bez oczekiwania na zakończenie leczenia przez ubezpieczonego. Klienci, którzy wykupią pakiet medyczny, mogą korzystać ze świadczeń zdrowotnych przez rok od dnia wydania decyzji przez LINK4.

Tagi: ubezpieczenia, link4, wiadomości, porady, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-03-2018

JubelNie sądziłem, że da się rozliczyć pit tak szybko. Z programem podatnik info wysłałem deklarację po 10 minutach.

13-03-2018

SpytaCo roku zaśmiecałem komputer programami do rozliczeń, aż odkryłem, że da się to robić całkowicie online na podatnik info. Czemu dopiero teraz!

13-03-2018

TBHNNIE DAJ BORZE W LINK 4 LUB TRAFIĆ NA KOGOŚ KTO CIĘ PUKNIE I ,A W LINK 4 , TO JAKAŚ PARANOJA A WALKA O SWOJE I PRZECIĄGANIE PRZEZ NICH WYPŁATY TO DRUGA … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (3)