Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Szybki dostęp do specjalistów dla poszkodowanych w wypadkach. Nowa propozycja LINK4

3
Podziel się

Od 14 marca, kierowcy posiadający polisę komunikacyjną NNW w LINK4 mogą rozszerzyć zakres ochrony o pakiet medyczny "Wracaj do zdrowia". Dodatkowe ubezpieczenie to wsparcie klientów w leczeniu po wypadku drogowym.

Szybki dostęp do specjalistów dla poszkodowanych w wypadkach. Nowa propozycja LINK4
bEgXMCdh

Od 14 marca, kierowcy posiadający polisę komunikacyjną NNW w LINK4 mogą rozszerzyć zakres ochrony o pakiet medyczny ”Wracaj do zdrowia”. Dodatkowe ubezpieczenie to wsparcie klientów w leczeniu po wypadku drogowym.

Tylko w 2016 roku doszło do ok. 2,5 mln zdarzeń komunikacyjnych w Polsce. W wypadkach drogowych rannych lub ciężko rannych zostało ponad 40 tys. osób. Aż 45 proc. ofiar wypadków ma zaburzenia pourazowe, a 63 proc. przechodzi Zespół Stresu Pourazowego miesiąc po zdarzeniu.

To z myślą o tych osobach LINK4 przygotował we współpracy z PZU specjalny pakiet zdrowotny, w formie dodatkowego ubezpieczenia do polisy komunikacyjnej od następstw nieszczęśliwych wypadków.

bEgXMCdj

- Dzięki tej ofercie możemy zwiększyć poczucie bezpieczeństwa klientów i pomóc im odzyskać sprawność ruchową po wypadku komunikacyjnym – tłumaczy Agata Ambroziak-Rogulska, Dyrektor Departamentu ds. Produktu i Underwitingu. – Za stosunkowo niewielką składkę możemy zaproponować kierowcom i pasażerom dostęp do lekarzy specjalistów, rehabilitacji ambulatoryjnej, wybranych badań i zabiegów, a także specjalistycznej diagnostyki – dodaje.

Co otrzymujemy w pakiecie?

Ubezpieczenie "Wracaj do zdrowia" obejmuje organizację oraz pokrycie przez LINK4 kosztów najważniejszych świadczeń zdrowotnych, oferowanych w ponad 2 tys. placówek medycznych PZU Zdrowie w ponad 500 miastach na terenie całego kraju. Do dyspozycji ubezpieczonych są lekarze wielu specjalizacji: chirurg, ginekolog, kardiochirurg, kardiolog, lekarz specjalista rehabilitacji, neurochirurg, neurolog, okulista, ortopeda, psychiatra i urolog. Czas oczekiwania na konsultację u specjalisty wynosi do pięciu dni roboczych.

Poza specjalistycznymi konsultacjami klienci objęci ochroną mogą skorzystać z terapii psychologicznej, zabiegów i badań ambulatoryjnych, oraz specjalistycznej diagnostyki: RTG, USG, CT i MRI. Zakres ubezpieczenia obejmuje także zabiegi kinezyterapii i fizykoterapii.

bEgXMCdp

Wypłata przed zakończeniem leczenia

Wszystkie świadczenia określone w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia są dostępne dla ubezpieczonych po otrzymaniu pozytywnej decyzji z polisy NNW. LINK4 podejmuje decyzje o wypłacie świadczenia z tytułu NNW bez oczekiwania na zakończenie leczenia przez ubezpieczonego. Klienci, którzy wykupią pakiet medyczny, mogą korzystać ze świadczeń zdrowotnych przez rok od dnia wydania decyzji przez LINK4.

bEgXMCdK
ubezpieczenia
wiadomości
KOMENTARZE
(3)
Spyta
3 lata temu
Co roku zaśmiecałem komputer programami do rozliczeń, aż odkryłem, że da się to robić całkowicie online na podatnik info. Czemu dopiero teraz!
Jubel
3 lata temu
Nie sądziłem, że da się rozliczyć pit tak szybko. Z programem podatnik info wysłałem deklarację po 10 minutach.
TBHN
3 lata temu
NIE DAJ BORZE W LINK 4 LUB TRAFIĆ NA KOGOŚ KTO CIĘ PUKNIE I ,A W LINK 4 , TO JAKAŚ PARANOJA A WALKA O SWOJE I PRZECIĄGANIE PRZEZ NICH WYPŁATY TO DRUGA RZECZ !!!
bEgXMCdL