Lista najbogatszych Polek 2019 według "Wprost". Liderka ma fortunę wartą 9 miliardów złotych
59
30.09.2019 6:30

NAJBOGATSZE POLKI
 /

Dominika Kulczyk to najbogatsza kobieta w Polsce - wynika z corocznego rankingu tygodnika. Z majątkiem szacowanym na 9 mld zł nie ma sobie równych. Na podium znalazło się też miejsce dla innej przedstawicielki tej rodziny.

75 proc. podatku dla Radwańskiej? Burza w internecie
04.11.2015 14:03

AGNIESZKA RADWAŃSKA
 /

W sprawie tenisistki na Twitterze starli się Robert Gwiazdowski i Piotr Szumlewicz.

Radwańska i Janowicz zagrają w Pucharze Hopmana
20.08.2013 9:21

TENIS
 /

Reprezentacja Polski jeszcze nigdy nie występowała w rozgrywanym pod egidą ITF turnieju w Perth, uchodzącym za nieoficjalne mistrzostwa świata par mieszanych.

Agnieszka Radwańska wygrała z Aną Ivanović
20.01.2013 11:09

/

Agnieszka Radwańska po zwycięstwie nad Serbką Aną Ivanović 6:2, 6:4 awansowała do czołowej ósemki tenisistek turnieju tenisowego Australian Open.

bESUiEJj
US Open już jutro. Jak poradzi sobie Radwańska?
26.08.2012 22:41

/

Reprezentantka Polski, rozstawiona z dwójką w turnieju z pulą nagród 22,5 mln dolarów, będzie bronić drugiej pozycji w rankingu WTA.

Agnieszka Radwańska poprowadzi olimpijską reprezentację Polski
09.07.2012 16:44

/

Tenisistka jest pierwszą kobietą, która będzie chorążym olimpijskiej reprezentacji Polski na letnich igrzyskach.

IO: Agnieszka Radwańska awansowała
11.08.2008 13:06

/

Agnieszka Radwańska awansowała do 2. rundy tenisowego turnieju olimpijskiego. Nasz najlepsza tenisistka, rozstawiona w turnieju z numerem 8., pokonała w dwóch setach 6-1, 7-6 Tajwankę Yung-jan Chan. Mecz trwał 94 minuty i był w drugim secie bardzo zacięty. Polka przegrywała w nim już 1-5, a mimo to zdołała wygrać.

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale Wimbledonu
30.06.2008 18:20

/

. To jeden z największych sukcesów w karierze najlepszej polskiej tenisistki. Polka pokonała wyżej notowaną Swietłanę Kuzniecową. Pierwszego seta Polka wygrała 6-4, drugiego przegrała 1-6, a w trzecim, bardzo zaciętym, pokonała rywalkę 7-5.