Radwańska i Janowicz zagrają w Pucharze Hopmana

0

(Christian Mesiano/CC BY-SA 2.0/wikimedia)

Organizatorzy Pucharu Hopmana oficjalnie potwierdzili występ Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza w przyszłorocznej edycji turnieju.

- _ Z podekscytowaniem witamy w Perth drużynę Polski. Radwańska i Janowicz zwiększają liczbę gwiazd w składzie imprezy, której kształtująca się obsada powinna być niezwykle silna _ - cytuje Steve'a Aylesa - dyrektora zawodów - oficjalna strona turnieju.

Reprezentacja Polski jeszcze nigdy nie występowała w rozgrywanym pod egidą ITF turnieju w Perth, uchodzącym za nieoficjalne mistrzostwa świata par mieszanych. Turniej rozpocznie się w 28 grudnia 2013 roku.

Janowicz już myśli o US Open _ Bardzo lubię US Open, to moja ulubiona impreza, mimo tego że w ubiegłym roku przegrałem tam w pierwszej rundzie. Będę się starał właśnie tam zagrać najlepszy tenis _.
Radwańska przegrała z Lisicki Finał nie dla Polki! Agnieszka Radwańska przegrała z Sabine Lisicki 4:6, 6:2, 7:9 w półfinale wielkoszlemowego turnieju w Wimbledonie.
Murray zwycięzcą Wimbledonu Dzisiejsze zwycięstwo to drugi sukces zawodnika w wielkoszlemowym turnieju.