Trwa ładowanie...
bECuSrat
Notowania

All Inclusive – Wszystkie wiadomości

All inclusive po polsku. Tak branża radzi sobie z kryzysem
20
04.08.2020 10:48

WAKACJE
 / 
All inclusive po polsku. Tak branża radzi sobie z kryzysem

- Oferty w Polsce zostały mocno rozbudowane i są sprzedawane w formie pakietów - mówi w programie "Money. To się liczy" Anna Kryjer, dyrektor sprzedaży w portalu noclegowym Nocowanie.pl. To efekt kryzysu i wielotygodniowego zamknięcia branży turystycznej z powodu epidemii koronawirusa. Ci, którzy zostali na rynku, muszą więc przystosować się do nowej rzeczywistości. Wielu hotelarzy oprócz samego noclegu proponuje teraz również zabiegi lub usługi SPA oraz dodatkowe aktywności, takie jak wynajęcie rowerów czy spływy kajakowe. - To taki odpowiednik wakacji all inclusive, które są szczególnie popularne w przypadku zagranicznych wyjazdów. I ta tendencja się utrzymuje - tak o swoich obserwacjach mówi dyrektor sprzedaży w portalu noclegowym Nocowanie.pl.

All inclusive w czasach zarazy. Tak to wygląda w hotelach
12
26.06.2020 10:19

WAKACJE
 / 
All inclusive w czasach zarazy. Tak to wygląda w hotelach

Wielu Polaków na tegoroczne wakacje poleci za granicę. Spora część jak co roku wybierze ofertę biura podróży, na przykład w standardzie all inclusive. Jak ma on wyglądać w praktyce? O suto zastawionych wielkich stołach można zapomnieć ze względu na epidemiczne ograniczenia. - Rozwiązanie jest hybrydowe. Z jednej strony oferta gastronomiczna jest szeroka, ale z drugiej: są one serwowane do stolików - mówi w programie "Newsroom" Klaudyna Fudala z portalu Wakacje.pl. Klienci w hotelowej restauracji otrzymują kartę, w której mają na przykład 6 propozycji dań. - Mogą wybrać jedno, ale równie dobrze mogą wybrać wszystkie 6. Ograniczenia w posiłkach de facto więc nie ma - mówi Klaudyna Fudala.

Lubisz zaszaleć na wakacjach? Uważaj na zapisy polisy ubezpieczeniowej!
07.07.2019 12:41

LAST MINUTE
 / 
Lubisz zaszaleć na wakacjach? Uważaj na zapisy polisy ubezpieczeniowej!

- W ofercie biura podróży zawiera się ubezpieczenie, ale ono jest bardzo podstawowe. Nie ma w nim np. ubezpieczenia OC, które może się przydać, jeśli jedziemy na wakacje z dziećmi, które mogą coś uszkodzić. Możemy dokupić sobie zwyżkę alkoholową. Dopłacamy 20 proc. i jeżeli jesteśmy pod wpływem alkoholu i zdarzy nam się jakiś wypadek, to udzielana jest nam pomoc, a koszty leczenia są normalnie pokrywane. Jeżeli korzystamy ze sportów ekstremalnych, wodnych, to w razie wypadku podstawowe ubezpieczenie tego nie pokryje - mówiła w programie "Money. To się liczy" Klaudyna Fudala, rzecznik prasowa wakacje.pl.