Trwa ładowanie...
bDIezmMR

Notowania

Bukmacherka – Wszystkie wiadomości

29.07.2020 12:25

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
 / 
Bukmacherka w czasie pandemii. Gracze przerzucili się na e-sport i tenis stołowy

Na co stawiali gracze, gdy gospodarka była zamrożona? - Część osób porzuciła obstawianie, był też moment, że najbardziej popularną ligą była liga białoruska. Użytkownicy stron bukmacherski nie mieli alternatywy, ale jak zakończyła grać ta liga to pojawił się problem. Na pewno duży wzrost e-sportu, zainteresowaniem cieszył się także tenis stołowy - powiedział w programie "Money. To się liczy" Łukasz Kieza z portalu zaklady.pl. - Nie ukrywajmy, że w czasie twardego lockdownu obroty firm bukmacherskich spadły do 30-40 proc. domyślnych wartości, teraz zbliża się to już do poziomu 80-90 proc. w analogicznym okresie sprzed roku, a nawet zaczynają pojawiać się już wzrosty - dodał.

320
06.06.2020 15:29

KORONAWIRUS
 / 
Mateusz Juroszek dla money.pl. "Przez pandemię straciłem kilkadziesiąt milionów złotych"

Przez całkowite zamrożenie rozgrywek sportowych Mateusz Juroszek stracił kilkadziesiąt milionów złotych. - Powiedziałem żonie i ruszyliśmy dalej - mówi money.pl prezes STS Zakładów Bukmacherskich. Zdradza również, że z powrotu futbolu najbardziej ucieszył się… jego ojciec.

176
30.04.2020 10:30

HAZARD
 / 
Wybory prezydenckie 2020. Na Wyspach stawiają na wygraną... Hołowni

- Wybory prezydenckie zazwyczaj dla bukmacherów były bardzo ciekawym wydarzeniem. W tym roku przyćmiła je jednak pandemia - mówi w programie "Money. To Się Liczy" prezes zakładów bukmacherskich STS Mateusz Juroszek. Jak dodawał, gracze znacznie chętniej obstawiali wyniki wyborów prezydenckich niż chociażby parlamentarnych. Co ciekawe, w tegorocznych wyborach pojawił się niespodziewany kandydat. Przynajmniej wśród graczy w Wielkiej Brytanii. - Mogę zdradzić, że nasz brytyjski biznes przyjął sporo zakładów na wysokie kwoty, że wybory wygra Szymon Hołownia - mówi Mateusz Juroszek. Później zdradził, że kwoty zakładów wahały się od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. A w polskich sondażach Hołownia zazwyczaj zajmuje 3. lub 4. miejsce z jednocyfrowym poparciem.

31
27.03.2020 16:00

PANDEMIA
 / 
Sport zamarł przez koronawirusa. "Trzeba będzie wypracować programy wsparcia"

Koronawirus paraliżuje bukmacherkę, właściciele odchodzą od sponsorowania klubów sportowych. - Sam sport odczuwa brak możliwości rozgrywek. Kluby tracą przychody, dotyczy to również sportowców. Za miesiąc, dwa - daj Boże - jak będziemy wracać do normalności, to będzie okres, kiedy będziemy podsumowywać skutki koronawirusa. Będziemy wyciągać wnioski i pracować nad programami, by walczyć z tymi skutkami - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego. - Mamy ten przywilej, ale również wielką odpowiedzialność, że możemy wspierać tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Fundacja Lotto przekazała 4 mln zł bezpośrednio na pierwszą linię frontu - dodał w kontekście pomocy TS w walce z koronawirusem.

15
20.08.2019 15:55

BUKMACHERKA
 / 
Łukasz Piebiak odszedł. Za każde 100 zł postawione na dymisję bukmacherzy nieźle płacili

Łukasz Piebiak złożył dymisję ze stanowiska wiceministra sprawiedliwości. Jeśli ktoś zdecydował się zaryzykować i postawił 100 zł na taki scenariusz, jest bogatszy o 73,36 zł netto.

bDIezmMT
7
30.07.2018 16:01

BUKMACHERZY
 / 
Bukmacherzy tracą przez Polskę

Mimo mistrzostw w świata w Rosji, zarejestrowany we Frankfurcie operator bukmacherski bet-at-home.com zanotował niemal o 15 proc. mniejszy dochód w pierwszym półroczu 2018 r. Eksperci za taki stan rzeczy winią polskie prawo.

18
05.06.2018 9:32

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018
 / 
Budżet nie zarobi na mundialu tyle, ile by mógł. Blokada hazardu wciąż dziurawa

Przed mundialem o swój kawałek hazardowego tortu walczą zarówno legalnie działający w Polsce bukmacherzy, jak i ci, których działalność w Polsce jest zakazana. Ministerstwo Finansów wciąż nie w pełni poradziło sobie z uszczelnieniem systemu.