Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Łukasz Piebiak odszedł. Za każde 100 zł postawione na dymisję bukmacherzy nieźle płacili

15
Podziel się

Łukasz Piebiak złożył dymisję ze stanowiska wiceministra sprawiedliwości. Jeśli ktoś zdecydował się zaryzykować i postawił 100 zł na taki scenariusz, jest bogatszy o 73,36 zł netto.

Łukasz Piebiak odszedł ze stanowiska po ujawnieniu, że mógł stać za zorganizowanym hejtem
Łukasz Piebiak odszedł ze stanowiska po ujawnieniu, że mógł stać za zorganizowanym hejtem (East News, Jan Bielecki)
bDSOdBgB

Jeszcze zanim wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak złoży dymisję, firma bukmacherska STS poinformowała o otwarciu zakładów na to, czy polityk pozostanie na stanowisku.

100 zł postawione na scenariusz, w którym wiceminister odejdzie ze stanowiska, mogło dać 173,36 zł (kurs 1,97). Za postawienie na scenariusz przeciwny można było zarobić 145,2 zł (kurs 1.65).

bDSOdBgD

Analitycy STS nie wierzyli, że publikacja portalu Onet.pl doprowadzą do zmian w kierownictwie resortu sprawiedliści.

Farma trolli w ministerstwie sprawiedliwości? Jest reakcja szefa KPRM

Za najmniej prawdopodobny scenariusz analitycy przyjmowali dymisję Zbigniewa Ziobro ze stanowiska. Zakład o wartości 100 zł mogło przynieść wygraną w wysokości 792 zł (kurs 9.00). Kurs na przeciwny scenariusz wynosił zaledwie 1.01.

bDSOdBgJ

Przypomnijmy, portal oney.pl poinformował, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak miał koordynować akcję rozsiewania plotek na temat jednego z sędziów, który krytkował reformę sprawiedliwości. rozsiewano plotki i rozgłaszano domysły dotyczące jego życia prywatnego, w tym intymnych kontaktów z kobietami. Kwestionowano również sposób budowania przez niego pozycji w środowisku sędziowskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDSOdBhe
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(15)
Metoo.
2 lata temu
Widać po twarzy że Mierny, Wierny ale Nie Bierny. Kolega Zbyszek mu pomoże bo wiadomo że posądzony nie słusznie. To wszystko wina dziennikarzy ..... Obudź się POLSKO.
gość
2 lata temu
Jak nazwać człowieka, który postąpił jak ten pan. To nie jest prawnik, to nie jest polityk, to nie jest wiceminister. Kim jest ten pan?
Andrusa
2 lata temu
za takie działania powinien odpowiedzieć karnie
bDSOdBhf
Rodak
2 lata temu
A teraz kolej na Ziobrę. Do dymisji.
Witold
2 lata temu
To obrzydliwi oszuści z PiS , przegracie te wybory na BANK !!!!