Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Łukasz Piebiak odszedł. Za każde 100 zł postawione na dymisję bukmacherzy nieźle płacili

Łukasz Piebiak złożył dymisję ze stanowiska wiceministra sprawiedliwości. Jeśli ktoś zdecydował się zaryzykować i postawił 100 zł na taki scenariusz, jest bogatszy o 73,36 zł netto.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Łukasz Piebiak odszedł ze stanowiska po ujawnieniu, że mógł stać za zorganizowanym hejtem (Fot: Jan Bielecki)

Jeszcze zanim wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak złoży dymisję, firma bukmacherska STS poinformowała o otwarciu zakładów na to, czy polityk pozostanie na stanowisku.

Prezes "Iustitii" Krystian Markiewicz miał być oczerniany
Afera w Ministerstwie Sprawiedliwości. Krystian Markiewicz: rozważam kroki prawne

100 zł postawione na scenariusz, w którym wiceminister odejdzie ze stanowiska, mogło dać 173,36 zł (kurs 1,97). Za postawienie na scenariusz przeciwny można było zarobić 145,2 zł (kurs 1.65).

Analitycy STS nie wierzyli, że publikacja portalu Onet.pl doprowadzą do zmian w kierownictwie resortu sprawiedliści.

Farma trolli w ministerstwie sprawiedliwości? Jest reakcja szefa KPRM

Za najmniej prawdopodobny scenariusz analitycy przyjmowali dymisję Zbigniewa Ziobro ze stanowiska. Zakład o wartości 100 zł mogło przynieść wygraną w wysokości 792 zł (kurs 9.00). Kurs na przeciwny scenariusz wynosił zaledwie 1.01.

Przypomnijmy, portal oney.pl poinformował, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak miał koordynować akcję rozsiewania plotek na temat jednego z sędziów, który krytkował reformę sprawiedliwości. rozsiewano plotki i rozgłaszano domysły dotyczące jego życia prywatnego, w tym intymnych kontaktów z kobietami. Kwestionowano również sposób budowania przez niego pozycji w środowisku sędziowskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-08-2019

Metoo.Widać po twarzy że Mierny, Wierny ale Nie Bierny. Kolega Zbyszek mu pomoże bo wiadomo że posądzony nie słusznie. To wszystko wina dziennikarzy … Czytaj całość

20-08-2019

Andrusaza takie działania powinien odpowiedzieć karnie

20-08-2019

gośćJak nazwać człowieka, który postąpił jak ten pan. To nie jest prawnik, to nie jest polityk, to nie jest wiceminister. Kim jest ten pan?

Rozwiń komentarze (15)