Trwa ładowanie...
bDAzTHAR

Notowania

Doradcy – Wszystkie wiadomości

02.04.2020 16:00

POMOC
 / 
Firmy w kryzysie. Rzecznik MŚP: wprowadzamy akcję "Ratuj biznes"

Koronawirus wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstw. - Przedsiębiorcy pytają o szczegóły, nie wszyscy skorzystają z pomocy z tarczy antykryzysowej. Jako biuro MŚP robimy akcję "Ratuj biznes", poprosiliśmy prawników i doradców, by nieodpłatnie doradzali przedsiębiorcom. Mamy już 200 kancelarii, a wciąż przybywa. Będą pomagać uzupełniać wnioski i doradzać nieodpłatnie - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców. - Musimy poradzić sobie też z psychologią społeczną. Trzeba zakreślić okres walki z koronawirusem. Inaczej rozczarowanych będzie dużo, przekroczymy punkt krytyczny. Ważne jest zakreślenie tego czasu, bo biznes musi mieć parametry do zakreślenia swoich działań - dodał.

258
10.01.2019 12:50

NBP
 / 
PiS zmienia zdanie. "Złożymy własną ustawę o zarobkach w NBP" - mówi Beata Mazurek

PiS nie poprze projektu opozycji. W sejmie będzie osobna ustawa o zarobkach w Banku Centralnym. "Przedstawimy szczegóły, gdy projekt będzie gotowy" - zapewniła Beata Mazurek. Sejmowy ekspres ruszy do pracy w przyszłym tygodniu.

07.12.2012 19:58

DORADZTWO FINANSOWE
 / 
Doradcy finansowi w Polsce. Ufa im coraz mniej Polaków

Maleje zaufanie do doradców finansowych - uważają eksperci. Wciąż jednak istnieje grupa osób, które traktują doradców jak wyrocznię.

21.12.2010 12:20

BANK POCZTOWY
 / 
Bank Pocztowy wybrał doradców przy ofercie publicznej

Bank Pocztowy, który planuje w 2011 roku zadebiutować na GPW, wybrał BZ WBK na doradcę finansowego, a Dom Maklerski BZ WBK na oferującego.

14.07.2009 17:20

DORADCY
 / 
Somalia: Porwano dwóch francuskich doradców

Mężczyźni ze względu na bezpieczeństwo udawali dziennikarzy.

bDAzTHAT
01.03.2001 14:50

DORADCY
 / 
Doradcy podatkowi z UE będą mogli pracować w Polsce

Sejm uchwalił w czwartek ustawę o doradztwie podatkowym, zgodnie z którą doradcy podatkowi z UE zostali dopuszczeni do wykonywania zawodu w Polsce.