Trwa ładowanie...
bDAzcOQB

Notowania

Ordo Iuris – Wszystkie wiadomości

132
25.09.2020 10:44

ORDO IURIS
 / 
W Ordo Iuris pomylili przecinki. Zeznali w Brukseli, że mają pół miliarda w kieszeni

Ordo Iuris, czyli ultrakonserwatywny katolicki instytut "kultury prawnej" był przez jakiś czas prawdopodobnie najbogatszą organizacją pozarządową w Polsce. W oficjalnych dokumentach zeznał, że dostał prawie pół miliarda złotych z darowizn.

141
23.09.2020 13:26

WIADOMOŚCI
 / 
"Strefy wolne od LGBT". Sztum ponownie głosował ws. kontrowersyjnej uchwały

Radni powiatu sztumskiego inaczej niż w Kraśniku zdecydowali się pożegnać z łatką nietolerancyjnego samorządu. Spór był jednak ostry. Głosujący przeciw uchwale mówią o potrzebie tolerancji, jej obrońcy o tym, że teraz "geje i lesbijki będą się panoszyć w powiecie".

482
29.07.2020 10:28

FUNDUSZE UNIJNE
 / 
Strefy wolne od LGBT bez pieniędzy. Ordo Iuris proponuje pomoc

"Udzielimy prorodzinnym samorządom nieodpłatnej pomocy prawnej, w tym w zakresie ochrony ich dóbr osobistych" - poinformował na Twitterze wiceszef Ordo Iuris Tymoteusz Zych. Chodzi o odebranie funduszy przez Unię Europejską.

27
04.06.2018 16:29

ORDO IURIS
 / 
Ordo Iuris skarży się na "Harmidom", kreskówkę z rodziną gejów. A KRRiT reaguje

Zdaniem urzędników bajka dla dzieci prezentuje model rodziny „sprzeczny z wzorcem podlegającym ochronie prawnej”. Chodzi o Amerykański serial dla dzieci, którego bohaterami jest małżeństwo gejów.

42
03.10.2017 9:41

ORDO IURIS
 / 
Czarny protest dofinansowywany przez zagranicę. Milion złotych na polskie organizacje feministyczne

Zagraniczne organizacje przeznaczyły pokaźną kwotę na czarny protest. Ordo Iuris przeanalizowało raporty fundacji feministycznych, z których jasno wynika, że na marsz Polek został przeznaczony milion złotych.