Trwa ładowanie...
bECGgRQR
Notowania

Przeceny – Wszystkie wiadomości

Zalando Lounge. Ubrania i buty Adidas na przecenie
22.04.2021 13:31

ZAKUPY
 / 
Zalando Lounge. Ubrania i buty Adidas na przecenie

Zalando Lounge. Pośród wtorkowych promocji znajdziemy m.in. ubrania marki Adidas, jak również United Colors of Benetton. Podpowiadamy, na których rabatach wyjdziemy najlepiej.

Zalando Lounge. Zegarki Aigner i dresy Odlo na przecenie
08.04.2021 14:11

PROMOCJE
 / 
Zalando Lounge. Zegarki Aigner i dresy Odlo na przecenie

Zalando Lounge. Pośród środowych promocji znajdziemy m.in. zegarki firmy Aigner, za które zapłacimy nawet 69 proc. mniej. Podpowiadamy, na których rabatach wyjdziemy najlepiej.

Nietrafiony prezent? Możesz na nim zarobić
1
22.12.2020 12:23

PREZENTY
 / 
Nietrafiony prezent? Możesz na nim zarobić

Każdemu zdarzyło się otrzymać nietrafiony prezent. Jednak nie musi zalegać w szafie, można go odsprzedać. - Nasz zespół przygotował specjalną kampanię, która zaczyna się po świętach i trwa jeszcze w styczniu. Pozwolimy Polakom na wystawienie nietrafionych prezentów na naszej platformie bez dodatkowych kosztów. Co roku setki tysięcy osób korzysta z tej opcji, sądzę, że będzie ona popularna również w tym roku - powiedział w programie "Money. To się liczy" Damian Zapłata, członek zarządu Allegro. - Zaraz po świętach również na naszej platformie startują zimowe wyprzedaże. Sezon handlu jest cały czas bardzo aktywny. Nie śpimy, działamy - dodał. Dopytywany o to, na jakie przeceny mogą liczyć klienci, odparł, że to będzie zależało od kategorii produktu. - Na przykład poziom zapasów zabawek, ze względu na pandemię i zaostrzające się ograniczenia, nie jest wysoki, nie będzie tu pewnie dużych obniżek. Są jednak kategorie mniej popularne i tu należy spodziewać się bardzo dobrych promocji. Dotyczy to choćby elektroniki, mediów, książek, odzieży czy mody - podkreślił Zapłata w rozmowie z money.pl.

Black Friday i Cyber Monday. Nie czekaj do ostatniej chwili z wzięciem kredytu
20
15.11.2020 17:54

BLACK FRIDAY
 / 
Black Friday i Cyber Monday. Nie czekaj do ostatniej chwili z wzięciem kredytu

Planujesz duże wydatki na Black Friday i Cyber Monday? Jeśli chcesz skorzystać z okazji i kupić coś na kredyt, to nie czekaj na ostatnią chwilę. Warunki lepsze nie będą, a najlepsze promocje mogą ci przejść koło nosa.

Koronawirus. Biżuteria będzie przeceniana? "Branża nie może tak zareagować"
163
14.04.2020 11:10

KRYZYS
 / 
Koronawirus. Biżuteria będzie przeceniana? "Branża nie może tak zareagować"

Pandemia koronawirusa wywołała kryzys. Branża odzieżowa ratuje się gigantycznymi przecenami, czy na podobny zabieg zdecyduje się branża jubilerska? - Nie możemy tak zareagować. Staramy się nie podnosić cen produktów ze złota i z diamentami, by klienci mogli kupić biżuterię w cenach jeszcze sprzed podwyżki cen złota. Za uncję płaci się teraz najdrożej od 5 lat - powiedział w programie "Money. To się liczy" Michał Stawecki, dyrektor marketingu sieci jubilerskiej Apart. - Normalnie reagując powinniśmy drastycznie podnosić ceny, nie robimy tego. Części produktów jednak będzie to musiało dotknąć, ale większość jest jeszcze w starych cenach. Notujemy też wzrost szwajcarskich zegarków z najlepszych manufaktur, bo klienci widzą, że są sprzedawane jeszcze według starego przelicznika franka szwajcarskiego. To jest swego rodzaju inwestycja, on nie będzie tracił na swojej wartości. Obecnie to korzystny czas do kupowania produktów złotych i złotych z diamentami - dodał.

bECGgRQT
Cyber Monday 2019. Gdzie są przeceny?
1
02.12.2019 8:29

WYPRZEDAŻ
 / 
Cyber Monday 2019. Gdzie są przeceny?

Cyber Monday to kolejny dzień wyprzedaży, odbywa się zawsze w pierwszy poniedziałek po Black Friday. Cyber Monday 2019 wypada 2 grudnia. Czego możemy spodziewać się po tegorocznym Cyber Monday?