"Konieczne". Kaczyński o rozdziale w polskim NFZ. Wspomniał o Francji
Jarosław Kaczyński poparł pomysł rozdzielenia publicznej i prywatnej ochrony zdrowia, ale jednocześnie opowiedział się za wysokimi wynagrodzeniami lekarzy. Prezes PiS przekonywał, że obecny system sprzyja nadużyciom, choć zaproponowany limit stawek za dyżury uznał za zbyt niski.