Trwa ładowanie...
bEEzGnph
Notowania

Szparagowce – Wszystkie wiadomości

Sadzenie storczyka
07.03.2014 10:40

SADZENIE
 / 
Sadzenie storczyka

Storczyki to rośliny, które bardzo szybko z ogrodów przeniosły się do mieszkań, jako rośliny ozdobne i doniczkowe. Rosną również w ogrodzie, nie mają zbyt dużych wymagań, trochę uwagi i storczyki będą miały piękne i ładne kwiaty. W Polsce występuje ok.35 różnych gatunków.

Sadzenie irysów
07.03.2014 10:31

SADZENIE
 / 
Sadzenie irysów

Irysy (inaczej nazwane kosaćcami) to kwiaty, które najczęściej rosną w stanie dzikim. W przyrodzie występuje ich ponad 200 gatunków. Do najpopularniejszych gatunków, które najczęściej można spotkać w ogrodach zalicza się irysy bródkowe.

Sadzenie hiacyntów
05.03.2014 15:11

SADZENIE
 / 
Sadzenie hiacyntów

Hiacynty zdobią ogród kolorowymi kwiatami, zaczynają kwitnąć już w kwietniu, późniejsze odmiany mogą również pojawić się w maju. Ich najlepszym towarzyszem, by ładnie rosły są narcyzy i przebiśniegi.

Uprawa storczyka
05.03.2014 12:23

UPRAWA
 / 
Uprawa storczyka

Storczyki są to kwiaty, które można uprawiać zarówno w domu jak i w ogrodzie. Aby orchidee wydały pięknie kwiaty i cieszyły swą egzotyczną urodą i należy przestrzegać kilku zasad. Środowisko z którego wywodzi się dany gatunek kwiatu określi ich wymagania. Czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę to: wilgotność powietrza i podłoża, temperatura powietrza, oświetlenie.