Trwa ładowanie...
bDKgtuDF

Notowania

Xxix Forum Ekonomiczne W Krynicy – Wszystkie wiadomości

1.2K
04.09.2019 21:42

CZŁOWIEK ROKU
 / 
Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. Mateusz Morawiecki z nagrodą Człowieka Roku

Premier Mateusz Morawiecki otrzymał nagrodę Człowieka Roku na XXIX Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju. Szef polskiego rządu wygrał w głosowaniu m.in. z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełeńskim.

10
02.09.2019 11:29

KRYNICA 2019
 / 
Wyjątkowe relacje, wywiady i panele w strefie money.pl podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy

Dziesięciu dziennikarzy oraz 20-osobowa ekipa techniczna, ponad 200-metrowa przestrzeń ze strefą chillout, kawiarnią, multimedialnym studiem oraz specjalna ścieżka tematyczna money.pl - tak wyglądać będzie udział money.pl w XXIX Forum Ekonomicznym w Krynicy. Relacje już od wtorku w naszym raporcie specjalnym.

08.08.2019 16:49

XXIX FORUM EKONOMICZNE W KRYNICY
 / 
Na XXIX Forum Ekonomicznym w Krynicy o potencjale transportowym Trójmorza

Trójmorze to inicjatywa 12 państw Unii Europejskiej położonych na obszarze pomiędzy morzami: Bałtyckim, Czarnym i Adriatyckim, skupiająca około 110 milionów obywateli. Rozwój infrastruktury i korytarzy transportowych na osi północ-południe powinien być impulsem dla poprawy sytuacji gospodarczej całego regionu. Jakie są priorytetowe projekty państw Trójmorza w tej dziedzinie?

1
08.08.2019 10:36

XXIX FORUM EKONOMICZNE W KRYNICY
 / 
Podziemne tunele, indukcyjne samochody, kolej wielkich prędkości – przyszłością komunikacji w Europie?

Świat czeka na pierwszy w pełni autonomiczny samochód, który trafi do masowej produkcji. Podobnie jest z kapsułami do szybkich podróży czy pociągami, które są w stanie przemierzać duże odległości w godzinę.

7
02.08.2019 17:06

XXIX FORUM EKONOMICZNE W KRYNICY
 / 
Na Forum Ekonomicznym w Krynicy o współczesnej (kobiecej) twarzy lidera XXI wieku

Forum Ekonomiczne w Krynicy (w tym roku 3-5 września) tradycyjnie kojarzone jest z podejmowaniem dyskusji na tematy związane z wielką polityką (tą krajową i międzynarodową) oraz gospodarką. Istotnym obszarem są też współczesne kwestie społeczne, czego wyrazem będzie miedzy innymi dyskusja podejmowana w ramach panelu Kobieta – lider. Przywództwo XXI wieku.

bDKgtuDH
3
01.08.2019 12:47

FORUM EKONOMICZNE
 / 
Na XXIX Forum Ekonomicznym w Krynicy o wielkich pieniądzach i dyplomacji w sporcie

Wydarzenia sportowe stanowią ważną część życia społecznego. Angażują nie tylko instytucje, kluby sportowe i kibiców, ale także najsilniejsze przedsiębiorstwa i fundacje. Tematyka wzajemnego wpływu ekonomii i sportu będzie również obecna na XXIX Forum Ekonomicznym w Krynicy (3-5 września).