Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Dziewięć sposobów jak wygrać w Lotto

5
Podziel się:

Prawdopodobieństwo wygranej w Lotto może wynosić nawet 1 do 10 milionów. Mimo tego, połowa Polaków gra w gry losowe. Zobacz, jakie strategie są najpopularniejsze?

Dziewięć sposobów jak wygrać w Lotto
(acilo/iStockphoto)

Istnieje wiele popularnych teorii, mających zapewnić gwarantowaną wygraną w Lotto. Na rynku pojawiło się wiele firm, zachwalających swoje usługi doradcze w tym zakresie. Warto jednak przede wszystkim zaufać intuicji albo wypróbować alternatywne sposoby na zwiększenie szansy wygranej. Poznaj najpopularniejsze sposoby na wygranie fortuny w grach losowych.

Swoje numerki

Wielu graczy, którzy od lat grają w Lotto, zawsze skreślają swoje ulubione numery. W kolejnych kumulacjach, skreślają te same wybrane liczby - mające przynieść im szczęście. Są konsekwentni i nie zmieniają swoich liczb. Najczęściej są to daty urodzin bliskich osób, ważnych rocznic, numery telefonu albo numery rachunków bankowych. W historii największych wygranych okazywało się, że data rocznicy ślubu była zwycięską "szóstką" w Lotto.

*Wizyta u wróżki *
Jeśli wierzymy w los szczęścia, warto wybrać się do profesjonalnego astrologa. Aby przewidzieć wielką wygraną niezbędny może okazać się sporządzony specjalnie dla nas horoskop urodzeniowy. W szczególności ważne jest rozmieszczenie planet względem siebie . Dzięki wróżbom otrzymamy listę potencjalnych momentów w życiu, kiedy pisana jest nam duża wygrana. Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem magii czy nie, warto poznać egzoteryczne tajniki, chociażby dla zabawy.

*Rachunek prawdopodobieństwa *
Zdarza się także, że gracze bardzo zmotywowani do wygranej, sprawdzają numery, które już padły i analizują prawdopodobieństwo trafienia innych. Wyliczają procenty i na tej podstawie określają, z jakim prawdopodobieństwem pojawi się ponownie dana liczba. Metoda jest szczególnie popularna wśród osób interesujących się matematyką i statystyką.

Praca zespołowa
W przypadku niektórych losowań, w których prawdopodobieństwo wygranej jest duże, opłaca się zakup większej liczby kuponów. Posiadanie wielu blankietów zwiększa szansę na potencjalną wygraną. Aby zaoszczędzić na kupnie kuponów, można podzielić się ich kosztami pomiędzy kilku graczy. Stawka gry nie jest wysoka, jednak w przypadku wygranej będzie trzeba się podzielić nagrodą wśród kilku uczestników gry.

Kombinacje ulubionych numerów
Niektórzy wychodzą z założenia, że aby wygrać należy grać systematycznie. Dlatego też po wyborze swoich szczęśliwych numerów zakładają, że dobrze jest ich nie zmieniać. Po wyborze loterii i kupnie kilku kuponów, należy umieść na nich wszystkie możliwe kombinacje wybranych przez siebie numerów. Jeśli w losowaniu padną Twoje liczby, będziesz mieć pewność, że ich kombinacja znajdzie się na każdym zakupionym kuponie. Zestawiaj kombinacje liczb parami - wówczas będziesz mieć pewność, że jakimś kuponie znajdą się szczęśliwe numery.

Analizowanie statystyk
Grający z długoletnim doświadczeniem nie polegają wyłącznie na swojej intuicji - oni grają systemem. Analizują numery, które padły dotychczas, a także wykluczają prawdopodobieństwo ich ponownego wylosowania. Z dostępnych statystyk, można się dowiedzieć jakie numery wypadają najczęściej i jakie liczby przyniosły ostatnio strzał w dziesiątkę.

Liczby mało popularne
Trafienie swoich numerów w Lotto to zawsze los szczęścia. Wygrana to kwestia przypadku. Jeśli taktyka z ulubionymi numerami się nie sprawdza, warto spróbować metody polegającej na skreślaniu numerów najrzadziej skreślanych przez innych graczy. Zgodnie ze statystyką, najmniej popularnymi numerami są 1, 2, 3, 4, 13, 31, 41, 61. Jeśli podczas losowania wypadną właśnie te numery – będziesz mieć pewność, że wygrasz dużą sumę pieniędzy, ponieważ skreśliło je niewiele osób. W sytuacji trafienia „szóstki”, nie będziesz musiał się z nikim dzielić potencjalną wygraną.

Wybór totalizatora, w którym padła już nagroda
Każde losowanie rządzi się swoimi prawami. To gracz decyduje, w jakiej kolekturze chce postawić na los szczęścia. Niektórzy grający zakłady kupują wyłącznie w totalizatorach, w których nagrody już padły. Z drugiej strony, można zadać sobie pytanie, czy jeśli raz padła już wygrana w danej kolekturze, czy sytuacja powtórzy się kolejny raz?

Ulubiona gra

Lotto proponuje wiele gier losowych tj. Lotto Plus, Multi Multi, Joker, Kaskada, a także zdrapek. To gracz decyduje, jaką kwotę pragnie wygrać, a także w jakiej loterii. Najbardziej skrupulatni gracze obliczają prawdopodobieństwo wygranych w każdych loteriach. Możesz wybrać grę bezpieczną, w której nagroda jest niższa, ale o wiele większe prawdopodobieństwo jej wygranej albo loterię, w której jest rekordowa kumulacja, lecz mniejsza perspektywa wygranej. Jeśli masz duszę hazardzisty i nie boisz się ryzyka, zdaj się na swoją intuicję i wybierz grę najlepszą dla siebie.

Podsumowując, sposobów na wygraną w Lotto jest bardzo wiele. Na niektóre z nich należy patrzeć z przymrużeniem oka i traktować je jako zabawę. Żadna metoda nie gwarantuje 100-procentowej wygranej. Każdy z nas wypracował sobie swój wyjątkowy sposób na gry losowe. Pozostaje oddać się w ręce losu szczęścia i trzymać kciuki za zdobycie głównej wygranej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(5)
5tka
7 miesięcy temu
Ja gram od dwóch trzech miesięcy ale w mini , trafiam dość często trójki od 20-50zl i raz miałem 4rke jak nikt nie trafił 5tki i wygrałem 1300 zł po tym dwa dni później dwie trójki pod rząd 52 i 24 zł , czekam na 5tke
Janeczek
8 miesięcy temu
Trzeba wypracować system. Miałem już kilka czwórek i teraz czekam na piątkę :)
krak
11 miesięcy temu
graj może wygrasz
bolo.polak
2 lata temu
...niestety taka jest prawda jak w podsumowaniu...
rower
3 lata temu
Rower