Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

21 miast walczy o względy reprezentacji na Euro 2012

0
Podziel się

Przygotowania do turnieju idą planowo.

21 miast walczy o względy reprezentacji na Euro 2012
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bEhhJaol

Dyrektor Euro 2012 w Polsce Adam Olkowicz zapewnia, że przygotowania do turnieju idą planowo.

Po weekendzie w Mińsku odbędzie się spotkanie Komitetu Wykonawczego UEFA, na której ogłosi on jakie ukraińskie miasta zorganizują turniej.

Adam Olkowicz, który był gościem _ Sygnałów Dnia _, ma nadzieję, że nie będzie opóźnień w przygotowaniach do turnieju. Jak podkreśla, po naszej stronie idą one zgodnie z planem. Podobnie jest u naszych wschodnich sąsiadów. - _ Ukraina nadrobiła opóźnienia _- podkreśla.

bEhhJaon

POSŁUCHAJ ADAMA OLKOWICZA:

Dyrektor Euro 2012 w Polsce poinformował, że dzisiaj zostanie przedstawione 21 propozycji centrów pobytowych. Oferta zostanie przesłana do wszystkich 53 europejskich federacji piłkarskich, choć Polska i Ukraina dokonały już wyboru.

- _ Wybór miejsc przeznaczonych na centra ma zapaść w grudniu 2011 roku, po losowaniu grup mistrzostw. Jest też prawdopodobne, że niektóre reprezentacje wybiorą miejsca spoza katalogu - _ powiedział Olkowicz.

Olkowicz ujawnił, że przedstawiciele jednej z federacji piłkarskiej przyjechali niedawno do jednego z polskich miast, chcąc, by właśnie w tym miejscu drużyna przebywała podczas turnieju.

bEhhJaot

CENTRUM POBYTOWE

bEhhJaoO
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)