Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

46 proc. Polaków przeciw zabraniu krzyża na pielgrzymkę

0
Podziel się

Zwolennicy zabrania krzyża na pielgrzymkę stanowią 43 proc.

46 proc. Polaków przeciw zabraniu krzyża na pielgrzymkę
(prezydent.pl/GFDL)
bEgCWpwB

46 proc. badanych uważa, że krzyż, który stoi w kaplicy prezydenckiej, nie powinien zostać zabrany na pielgrzymkę do Smoleńska. Przeciwnego zdania jest 43 proc. respondentów, a 11 proc. nie ma zdania w tej sprawie.

Tak wynika z opublikowanego sondażu Instytutu Badania Opinii Homo Homini dla Polskiego Radia. Sondaż przeprowadzono metodą telefoniczną 8 października, na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1091 osób. Błąd opracowania wynosi 3 proc., a poziom ufności 0,95.

Członkowie około 50 rodzin ofiar katastrofy TU-154 udają się w niedzielę z pielgrzymką na miejsce tragedii w Smoleńsku. Towarzyszyć im będzie prezydentowa Anna Komorowska.

bEgCWpwD

Nierozstrzygniętą kwestią jest jeszcze, czy uczestnicy pielgrzymki zabiorą ze sobą do Smoleńska krzyż, który został postawiony przed Pałacem Prezydenckim, a obecnie znajduje się w kaplicy prezydenckiej. Decyzja w tej sprawie ma zapaść podczas spotkania uczestników pielgrzymki w sobotę.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t95335.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polska;podzielona;przez;smolenska;tragedie;i;krzyz,194,0,644802.html) Polska podzielona przez smoleńską tragedię i krzyż Pi i SLD: To totalna wojna i oszukiwanie wyborców. Politycy PiS murem za prezesem: Nikogo nie oszukał.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/86/t102230.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/macierewicz;zaprosil;rodziny;ofiar;katastrofy,143,0,647567.html) Macierewicz zaprosił rodziny ofiar katastrofy Antoni Macierewicz podkreśla, że Janusz Palikot nie jest członkiem zespołu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/250/t20474.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/macierewicz;chce;przesluchania;niesiolowskiego;i;nalecza,132,0,686468.html) Macierewicz chce przesłuchania Niesiołowskiego i Nałęcza Przesłuchanie miałoby dotyczyć katastrofy smoleńskiej.
bEgCWpxe
wiadomości
gospodarka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)