Notowania

Amerykanie ostrzegani przed terrorystycznym zagrożeniem w Europie

Biały Dom przejął się informacjami o planach Al Kaidy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Władze USA zamierzają ostrzec swych obywateli przed podwyższonym zagrożeniem zamachami terrorystycznymi w Europie - poinformowały amerykańskie media. *

Według amerykańskich mediów, już w niedzielę stosowny komunikat w tej sprawie wyda Departament Stanu USA. Nie będzie to jednak ostrzeżenie przed wyjazdami do Europy, lecz przed zagrożeniem zamachami terrorystycznymi.

Rząd zaapeluje także o zachowanie szczególnej ostrożności, głównie unikanie miejsc, gdzie są tłumy ludzi.

Amerykańskie władze są zaniepokojone i traktują bardzo poważnie informacje o planowanych zamachach Al-Kaidy w Europie, przede wszystkim w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t96529.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/skoordynowany;zamach;na;metropolie;europy;udaremniony,225,0,683489.html) Skoordynowany zamach na metropolie Europy udaremniony Ataki miały być przeprowadzone tak jak zamachy w Bombaju.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/65/t22081.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wieza;eiffla;ewakuowana;alarm;bombowy,186,0,683450.html) Wieża Eiffla ewakuowana. Alarm bombowy To już czwarty w ciągu ostatnich czterech tygodni alarm bombowy w Paryżu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/94/t112222.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bin;laden;zamieszany;w;plan;atakow;w;europie,197,0,685509.html) Bin Laden zamieszany w plan ataków w Europie Terroryści z Al Kaidy chcieli powtórki z Bombaju, ale na większą skalę.
Tagi: zagrożenie terrorystyczne, al-kaida, wiadmomości, wiadomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz