Notowania

usa
12.08.2014 22:47

Amerykańska dziennikarka proponuje zbombardować Meksyk

Kontrowersyjna wypowiedź padła w czasie debaty telewizyjnej w Fox News. Ann Coulter powiedziała, że czuje, iż fala migrantów zalewa Stany Zjednoczone.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PrntScrn/YouTube/Fox News)

Amerykańska dziennikarka i pisarka Ann Coulter przyznała w programie telewizyjnym, że Stany Zjednoczone powinny potraktować Meksyk tak jak Izrael Strefę Gazy - zbombardować go. Według niej, położyłoby to kres problemom migracyjnym Ameryki.

Kontrowersyjna wypowiedź padła w czasie debaty telewizyjnej w Fox News. Ann Coulter powiedziała, że czuje, iż fala migrantów zalewa Stany Zjednoczone. Dziennikarka zaproponowała, by Barack Obama brał przykład z premiera Izraela. - Chciałabym, by Benjamin Netanjahu był naszym prezydentem - mówiła Ann Coulter.

Komentatorka polityczna winą za wzrost przestępczości w niektórych miastach Stanów Zjednoczonych, m.in. Chicago, obarcza meksykańskie kartele. - Na południowej granicy znaleziono ponad 100 tunelów, przez które jest przemycana broń. To inwazja, oni nas mordują i gwałcą - mówi dziennikarka.

Propozycja konserwatywnej publicystki spotkała się w Meksyku z falą oburzenia. Lokalni komentatorzy podkreślają, że Ann Coulter nie jest w swych poglądach osamotniona i może ona reprezentować opinię znacznej części społeczeństwa Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej w Money.pl
USA podejmie współpracę z Meksykiem w... Enrique Pena Nieto i Barack Obama omówili wspólne działania, które mają powstrzymać napływ do USA, głównie z krajów Ameryki Środkowej, nieletnich imigrantów.
Wpadł szef karteli. Kto dostanie 5 mln nagrody? Tirso Martinez Sanchez podejrzewany jest o kierowanie kartelami narkotykowymi, które przerzuciły około 76 ton kokainy do USA.
Supertunel do przerzutu narkotyków zamknięty Zbudowany na głębokości ponad 10 metrów, z siecią elektryczną, wentylacją i systemem kolejki elektrycznej, łączył meksykańskie miasto Tijuana z amerykańskim San Diego.
Tagi: usa, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz