Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Berlin: Samobójstwo przed siedzibą Reichstagu

0
Podziel się:

Mężczyzna najpierw ugodził się nożem w klatkę piersiową, a potem oblał łatwopalną cieczą i podpalił.

Berlin: Samobójstwo przed siedzibą Reichstagu
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

32-letni mężczyzna odebrał sobie życie przed gmachem Reichstagu, siedzibą niemieckiego parlamentu w Berlinie.

Policja poinformowała, że najpierw ugodził się nożem w klatkę piersiową, a potem oblał łatwopalną cieczą i podpalił. Ratownicy, którzy szybko znaleźli się na miejscu, podjęli próbę reanimacji, ale mężczyzna zmarł.

Policja ujawniła, że zostawił list pożegnalny i że powodem samobójstwa, popełnionego na oczach setek turystów i berlińczyków, były zapewne sprawy osobiste. Wykluczono motywy polityczne - informują niemieckie media.

Czytaj więcej w Money.pl
Niemcy mają dosyć! Mogą wrócić wizy dla... W związku z gwałtownie rosnącą liczbą wniosków o azyl ze strony Serbów i Macedończyków minister spraw wewnętrznych Niemiec Hans-Peter Friedrich chce przywrócić obowiązek wizowy dla obywateli tych dwóch bałkańskich krajów; liczy na szybką decyzję UE.
Biją rekord, ale nie ma się czym chwalić Z najnowszego rocznika statystycznego 2012 wynika, że co piąty mieszkaniec Niemiec ukończył 65 lat; tylko w Japonii odsetek osób starszych niż 65 lat jest wyższy.
Angela Merkel w Grecji. Krwawi jej serce To pierwsza od wybuchu kryzysu, wizyta kanclerz Niemiec w Atenach. Każą jej się wynosić.
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)