Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Berlusconi w szpitalu. Przez problemy z okiem

0
Podziel się:

Informację o odwiezieniu Berlusconiego do szpitala przekazali jego adwokaci na sali mediolańskiego sądu, gdzie toczy się jego proces.

Berlusconi w szpitalu. Przez problemy z okiem
(ec.europa.eu)

Były premier Włoch Silvio Berlusconi trafił dziś do szpitala w Mediolanie w związku z pogorszeniem się stanu jego oka, z którym ma problemy od dłuższego czasu. Stwierdzono u niego zapalenie naczyniówki.

Informację o odwiezieniu Berlusconiego do szpitala przekazali jego adwokaci na sali mediolańskiego sądu, gdzie toczy się jego proces, w którym oskarżony jest o korzystanie z prostytucji nieletnich.

Na początku rozprawy obrońcy byłego szefa rządu złożyli wniosek o usprawiedliwienie jego nieobecności z powodu problemów zdrowotnych. Prokurator wniosła o jego odrzucenie. Wkrótce potem obrońcy ogłosili, że 76-letni Berlusconi odwieziony został do szpitala San Raffaele. Jak długo tam pozostanie jeszcze nie wiadomo. Być może opuści go zaraz po terapii, której go w trybie pilnym poddano.

Rozprawa została zawieszona.

Wyrok w procesie, znanym jako sprawa Ruby od imienia jego bohaterki - uczestniczki rozwiązłych przyjęć w rezydencji byłego premiera - ma zapaść jeszcze w marcu.

Czytaj więcej w Money.pl
Berlusconi skazany na rok więzienia Były premier Włoch oskarżony był o naruszenie w 2005 roku tajemnicy śledztwa przez opublikowanie w swojej gazecie zapisu podsłuchu rozmowy telefonicznej.
Oto największy imprezowicz polityki Właśnie zaręczył się z kobietą młodszą od niego o 49 lat. Podobno dalej organizuje imprezy bunga bunga i planuje triumfalny powrót na stanowisko premiera.
To już zupełna abdykacja Berlusconiego Były premier Włoch nie będzie się ubiegał o stanowisko szefa rządu w wyborach parlamentarnych w kwietniu przyszłego roku.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)