Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Czarzasty: Prawica się rozpadnie, a wybory będą niedługo

0
Podziel się:

Polityk SLD zapowiada też koniec Platformy.

Czarzasty: Prawica się rozpadnie, a wybory będą niedługo
(PAP/Andrzej Wiktor)

Włodzimierz Czarzasty z Sojuszu Lewicy Demokratycznej uważa, że na wiosnę 2011 roku mogą odbyć się przedterminowe wybory parlamentarne. Zdaniem posła, Platforma Obywatelska rozpisze wybory ze względu na skomplikowaną sytuację budżetową.

Przewodniczący Stowarzyszenia Ordynacka jest zdania, że w najbliższych latach dojdzie do dekompozycji prawicy, przy czym najpierw proces ten dotknie Prawo i Sprawiedliwość.Zdaniem Czarzastego, świadczy o tym już obecny spadek poparcia dla tej partii. Według niego PiS pogrąża zaangażowanie w konflikt wokół krzyża, a ignorowanie np. zmian podatkowych.

POSŁUCHAJ WŁODZIMIERZA CZARZASTEGO:

Polityk przepowiada też kryzys Platformy Obywatelskiej, która, jego zdaniem, popełnia wiele błędów. Krytykuje podwyżkę podatków i rozrastającą się administrację. - _ Do pilnowania kapitalizmu Donald Tusk z panem Komorowskim potrzebują trzy razy więcej urzędników niż potrzebował generał Wojciech Jaruzelski do pilnowania socjalizmu _ - mówi Czarzasty.

POSŁUCHAJ WŁODZIMIERZA CZARZASTEGO:

Włodzimierz Czarzasty uważa natomiast, że lewica będzie się konsolidować. Jego zdaniem, jej liderem będzie przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t90818.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/migalski;ostro;o;kaczynskim;to;pana;wina,182,0,660406.html) Migalski ostro o Kaczyńskim: "To pana wina" Europoseł w liście otwartym zdecydowanie krytykuje lidera Prawa i Sprawiedliwości.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t79466.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/migalski;skrytykowal;platforme;a;nie;kaczynskiego,86,0,664150.html) "Migalski skrytykował Platformę, a nie Kaczyńskiego" Poseł PiS broni swojego szefa i gani europosła.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/234/t102890.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/migalski;mowi;na;swoje;konto;w;pis;nie;bedzie;rewolucji,240,0,664304.html) Migalski mówi na swoje konto, w PiS nie będzie rewolucji Szydło: Nie wyobrażam sobie by ktoś mógł zastąpić Jarosława Kaczyńskiego.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)