Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Euro 2012: To był przełomowy rok dla Ukrainy

0
Podziel się:

Przekonany o sukcesie przygotowań jest zarówno rząd, jak i organizatorzy mistrzostw.

Euro 2012: To był przełomowy rok dla Ukrainy
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bEUiQtJx

Przekonany o tym jest zarówno rząd, jak i organizatorzy mistrzostw. Zdaniem wicepremiera Borysa Kolesnikowa przede wszystkim udało się nadrobić dotychczasowe opóźnienia.

Kolesnikow zaznaczył, że Euro 2012 zostanie zorganizowane na Ukrainie na odpowiednim, wysokim poziomie: _ ukraiński rząd nie ma podstaw, aby mieć wątpliwości dotyczące nie tylko mistrzostw, ale nawet jakiejkolwiek ich części _.

_ [ ( http://static1.money.pl/i/h/164/t116388.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/znamy;imiona;maskotek;na;euro;2012,135,0,728711.html) Znamy imiona maskotek na Euro 2012 _

bEUiQtJz

Kolesnikow powiedział, że obecnie najważniejsze zadanie to wyszkolenie personelu, który będzie mógł pracować w czasie Euro 2012. Dyrektor turnieju na Ukrainie Markijan Łubkiwski jest jednak przekonany, że to zadanie zostanie wykonane.

_ - Jest wiele problemów, które trzeba rozwiązać. My nie chcemy idealizować, patrzeć przez różowe okulary, ale wszystkie zadania są już określone, można je wykonać i zrobić to na czas _ - mówi Łubkiwski.

Przygotowania w Kijowie idą pełną parą. Zarządzający miastem Ołeksandr Popow jest przekonany, że wszystkie obiekty, w tym też stadion, gdzie będzie rozegrany mecz finałowy, zostaną oddane w terminie, a nawet wcześniej.

- _ Jeżeli nawet zostanie podjęta decyzja, aby zorganizować turniej pół roku wcześniej, będziemy do tego gotowi _ - twierdzi Popow.

bEUiQtJF

Oprócz stolicy Euro 2012 odbędzie się na Ukrainie w Doniecku, Charkowie i Lwowie.

bEUiQtKa
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)