Notowania

uefa
05.06.2012 18:33

Euro 2012. UEFA zachwycona Warszawą

- Miasto jest piękne, ludzie wyglądają wspaniale, wszystko jest gotowe. UEFA jest bardzo usatysfakcjonowana - tak o stanie przygotowań do Euro 2012 wypowiedział się sekretarz federacji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA/VASSIL DONEV)

Włodarze piłkarskiej federacji na czele z Michelem Platinim są już w Polsce i doglądają ostatnich przygotowań przed turniejem. Gianni Infantino, sekretarz generalny piłkarskiej federacji, mówi, że wszystko wygląda na gotowe.

- _ Wszystko jest gotowe. Teraz to praca dla drużyn, żeby zagrać piękny futbol. Możemy liczyć na Polskę i Grecję w pierwszym meczu. Miasto jest piękne, ludzie wyglądają wspaniale, wszystko jest gotowe. UEFA jest bardzo usatysfakcjonowana. Za trzy dni zaczyna się największa impreza UEFA, wszystko jest na finiszu, teraz trzeba tylko czekać aż się zacznie _ - powiedział Infantino.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI SEKRETARZA UEFA:

Szefowie UEFA zatrzymali się w warszawskim hotelu Sheraton. Zostaną w Warszawie już do piątkowego otwarcia mistrzostw.

Czytaj więcej w Money.pl
Platini: Żeby prezes Lato nie zmoczył czupryny Prezydent UEFA wytyka też mankamenty. Największym jest stan murawy.
Tłum wzruszył ministra. 6 tys. osób na godzinę Ogromne zainteresowanie wzbudził dzień otwarty na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Nie ma piłki nożnej bez telewizji. Platini wyjawia Nie ma piłki nożnej bez telewizji - uważa Michel Platini. Nic dziwnego, skoro na sprzedaży praw do transmisji mistrzostw federacja piłkarska zarobi podczas Euro 2012 około 2 miliardów euro.
Tagi: uefa, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz