Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Figurant-rekordzista "właścicielem" ponad tysiąca samochodów

0
Podziel się:

Włoska policja aresztowała we wtorek w Mediolanie figuranta-rekordzistę, na którego nazwisko zapisanych było ponad 1000 samochodów.

Figurant-rekordzista "właścicielem" ponad tysiąca samochodów
(CrazyD/iStockphoto)

Włoska policja aresztowała w Mediolanie figuranta-rekordzistę, na którego nazwisko zapisanych było ponad 1000 samochodów - podała agencja Ansa. Auta te należały głównie do świata przestępczego.

Nazwisko 32-letniego mieszkańca północnych Włoch pojawiało się w setkach dochodzeń, prowadzonych przez wymiar sprawiedliwości niemal w całym kraju w sprawie rozmaitych przestępstw, popełnianych między innymi przy użyciu samochodu.

Mężczyzna został zatrzymany jednak nie dlatego, że rejestrował jako swoje cudze auta, bijąc tym samym rekord we Włoszech, lecz jako poszukiwany z powodu kumulacji kilku wyroków skazujących, które otrzymał za różne oszustwa. Teraz policja zajmie się także długą listą jego pojazdów i będzie starała dotrzeć do ich faktycznych właścicieli.

Czytaj więcej w Money.pl
Przesiadają się na rowery, bo paliwo jest drogie W ten sposób ludzie odpowiadają na rosnące ceny benzyny. Tak źle nie było od blisko pół wieku.
Zupełnie nowe promocje przy zakupie aut Gwałtownemu spadkowi liczby sprzedawanych samochodów towarzyszą wysokie ceny paliw, sięgające już 2 euro za litr.
Koncern w agonii. Produkcja zostaje w kraju Sergio Marchionne odparł falę zarzutów, że chce porzucić Włochy.
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)