Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

"Jarosław I Obrażony i Donald I Podejrzliwy"

0
Podziel się:

Nie milkną echa ostatnich wypowiedzi prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

"Jarosław I Obrażony i Donald I Podejrzliwy"
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Platforma Obywatelska i Lewica z niepokojem odnoszą się do deklaracji prezesa PiS.

Z ostatnich wywiadów udzielanych w różnych mediachwynika, że Jarosław Kaczyński nie będzie skłonny do współpracy z prezydentem i premierem. - _ Komorowskiemu i Tuskowi ręki nie podam _ - mówi prezes PiS w wywiadzie dla Newsweeka.

Kaczyński odsłonił też kulisy swojej kampanii prezydenckiej. Stwierdził, że to nie on dobierał sobie ludzi do jej prowadzenia i to nie on wskazał Joannę Kluzik-Rostkowską na szefową sztabu wyborczego.

Na pytanie, który prezes PiS jest prawdziwy - ten z kampanii wyborczej gotowy do współpracy i pojednania, czy ostry lider opozycji skupiony na wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej - Adam Hofmann odpowiada, że to jeden i ten sam Jarosław Kaczyński:

POSŁUCHAJ POSŁA PiS:

Wiceszef klubu Lewicy Marek Wikiński uważa, że niekonsekwentne wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego mogą wynikać z tego, że po katastrofie smoleńskiej był pod wpływem silnych leków. Przy okazji krytykuje również premiera i jego zapowiedzi o przeprowadzce Donalda Tuska na czas posiedzeń Sejmu. - _ Mamy Jarosława I Obrażonego i Donalda I Podejrzliwego _- mówi poseł.

POSŁUCHAJ POSŁA SLD:

Wiceprzewodnicząca klubu PO Małgorzata Kidawa-Błońska ma tylko nadzieję, że ostatnie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego to nie jest nowa strategia wyborcza prezesa PiS.

POSŁUCHAJ POSŁANKI PO:

Prezes PiS w wywiadzie dla Newsweeka pytany był również o to, czy powtórzyłby dziś hasła z kampanii wyborczej oraz pochlebne opinie między innymi o Józefie Oleksym. _ Ja czasem żartuję, nawet w polityce...Powiedzenie, że to polityk lewicy starszo-średniego pokolenia było żartem. Niczym więcej _ - tłumaczył Jarosław Kaczyński.

Czytaj w Money.pl

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)